23.06.2014. 15:32
Brazīliešu uzbrucējs Freds slavēja savu komandas biedru valstsvienībā Neimāru, norādot, ka tieši jaunais "Barcelona" futbolists ir lielākā izlases zvaigzne.

Brazīlijas izlases uzbrucējs Freds franču "L'Equipe" sacīja: "Visi zina, ka mūsu komandā Neimārs ir tas, kurš izšķir maču iznākumus. Mūsu pretinieki ir spiesti pielietot īpašas aizsardzības shēmas pret viņu."

"Ja Neimāram konkrētā diena nav pārāk veiksmīga, tad mēs spējam atrast citus veidus, kā būt efektīviem. Tomēr bieži spēlējam tieši uz viņu, jo Neimārs ir mūsu zvaigzne," piebilda Freds.

Neimārs šajā turnīrā līdz šim ir izcēlies ar diviem gūtajiem vārtiem (abi pret Horvātiju), bet Brazīlija ar četriem punktiem ir tuvu tam, lai iekļūtu nākamajā kārtā. Šovakar turnīra saimniekiem trešā spēle ar Kamerūnu.

Izmantotie resursi:L'ÉQUIPE - L'actualité du sport en continu.Boulinga centrs Nonucīši Uzvaras 12, Jelgava, LV-3001
Кушнир Наталья Кушнир НатальяФитнес, Аэробика, Боди-байк
Регистрация