03.06.2014. 23:04

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Dāvis Ikaunieks 12. minūtē atklāja rezultātu, bet turnīra labākais snaiperis Jānis Ikaunieks otrajā puslaikā 52. minūtē laukuma saimnieku pārsvaru divkāršoja. Jānim Ikauniekam tie bija sezonā desmitie vārti.

Turnīra tabulā FK "Liepāja" izvirzījās 2.vietā un no līderiem 36 punktus guvušajiem ventspilniekiem atpaliek astoņus punktus. Tikpat punktu cik FK "Liepāja" ir arī "Skonto", kam turklāt ir viena spēle rezervē, taču augstāku pozīciju savstarpējā spēlē gūtās uzvaras dēļ ieņem liepājnieki.

"Skonto" otrdien savā laukumā cīnījās neizšķirti 1:1 ar FK "Jelgava".

Savukārt FC "Jūrmala" par spēlētāju neiziešanu laukumā svētdien paredzētajā virslīgas spēlē pret "Metta/LU" Latvijas Futbola federācijas Disciplinārā komisija otrdien piesprieda tehnisko zaudējumu ar 0:3 un 700 eiro sodu.

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009