01.11.2017. 00:06

Ungāru ''Falco Vulcano” savā laukumā visai pārliecinoši ar 108:87 apspēlēja Maķedonijas ''Karposh Sokoli”. Pēc pirmā puslaika laukuma saimnieki bija iekrājuši 15 punktu pārsvaru (64:49). Trešo ceturtdaļu uzvarēja viesi, bet izšķirošajās desmit minūtēs labāki bija ''Falco Vulcano'', kuri svinēja otro panākumu aizvadītajās trīs spēlēs. Tikmēr ''Karposh Sokoli'' piedzīvoja trešo zaudējumu. Lielisku maču uzvarētāju rindās aizvadīja Derins Govens, kurš 40 nospēlētajās minūtēs guva 29 punktus, atdeva 11 rezultatīvas piespēles, kā arī izcīnīja astoņas atlēkušās bumbas.

Beļģu ''Belfius Mons'' izcīnīja otro uzvaru, ar 75:51 pārspējot ukraiņu ''Khimik''. Ukrainas komanda izgāza otro un trešo ceturtdaļu, kopā 20 minūtēs gūstot tikai 12 punktus. Pārliecinošu uzvaru svinēja franču ''Le Portel'', kas ar 101:51 sagrāva Bosnijas un Hercegovinas ''Bosna'' vienību. Spēles lūzums tika panākts jau pirmajā ceturtdaļā, kurā ''Le Portel'' savus pretiniekus pārspēja ar 31:3. Visbeidzot beļģu ''Spirou Charleroi'' sīvā cīņā ar 66:62 pārspēja Izraēlas ''Bnei Herzliya''.