10.12.2013. 17:21

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Jāatgādina, ka līgas dalībnieki cīnās par galveno naudas balvu 5000 USD, un, lai piedalītos lielajā «Elkor Sport» līgas finālā, dalībniekiem jāpiedalās vismaz astoņos posmos. Lai cīnītos par 4000 USD balvu fondu, kopvērtējumā jāiekļūst labāko 16 komandu sastāvā, bet mazajā finālā par 1000 USD balvu fondu cīnīsies komandas no 16. līdz 32. vietai. Atsevišķi tiks apbalvoti arī līgas kopvērtējuma uzvarētāji.

Piektais posms, līdzīgi kā iepriekšējie, bija piesātināts ar spraigām cīņām, interesantiem pavērsieniem un pārsteigumiem. 

Par labu sniegumu jāuzteic duets Kalniņš/Nātriņš, kuri demonstrē stabilu sniegumu un jau otro reizi pēc kārtas spēlēja pusfinālā, šoreiz ierindojoties augstajā, trešajā vietā. Tikmēr pirms tam ļoti labi spēlējošie Tunte/Grīnbergs šoreiz pārsteidza ar neizkļūšanu no apakšgrupas. 

Interesants fakts ir divu līgas debitantu spēle, kuri aizspēlējās līdz finālam un abi kāpa uz pjedestāla. Līgas «jauniņie» Vilde/T.Šmēdiņš, finālā izcīnot uzvaru, kļuva par posma uzvarētājiem, bet otri debitanti - Dauburs/Sakniņš ierindojās augstajā otrajā vietā. 

Kā ierasts, «Elkor Sport» pludmales volejbola līgā iespēja uzvarēt ir ikvienam, par to parūpējušies divi no līgas atbalstītājiem – «Fiat» oficiālais dīleris «Autobrava» un sporta klubs F1, uz veiksmi balstītas izlozes kārtībā, izspēlējot attiecīgi «Fiat Freemont» džipu uz nedēļas nogali ar apmaksātu pusi degvielas bākas vai trenažieru zāles mēneša abonementu abiem komandas dalībniekiem. Tātad piektā posma veiksmīgākā komanda, kura izlozes kārtībā laimēja trenažieru zāles abonementu bija Jānis Ančevskis un Raimonds Henks.  

Sestais līgas posms sagaidāms jau pirmssvētku noskaņās – 22. decembrī.

Lielu paldies līgas organizatori saka atbalstītājiem, kas sarūpēja volejbolistiem svētkus: «Elkor Sport», Autobrava, Aldaris, Ādažu čipsi, Isostar, F1, Triumfs, Blue Box, EMJ Metāls, SWH, Sportacentrs.com, Apollo.  

Vairāk informācija par «Elkor Sport» pludmales volejbola līgu atrodama www.beachbox.lv. Latvijas Speciālā olimpiāde R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Алксне Инта Аэробика, Плавание
Регистрация