02.06.2015. 11:00
Šo sestdien, 6. jūnijā, rīdziniekiem un pilsētas viesiem Grīziņkalnā būs iespēja bez maksas vērot Eiropas labāko moto kaskadieru sacensības „Ghetto Streetbike Freestyle”. Līdzjutēju atbalsts īpaši svarīgs būs Latvijas labākajam motofrīstaila meistaram Jānim Rozītim.

Jau otro gadu pēc kārtas „Ghetto Streetbike Freestyle” notiks Grīziņkalnā, Latvijas ielu sporta veidu centrālajā mītnē. No plkst. 13.00 būs vērojamas kvalifikācijas sacensības „Freestyle” un „Longest Stoppie” disciplīnās, kā arī „Fastest Wheelie” sacensības. Savukārt plkst. 18.00 visi aicināti uz sacensību fināldaļu, kas tiks aizvadīta labākajās „Ghetto Games” sporta šovu tradīcijās ar dažādiem priekšnesumiem un konkursiem.

Sacensībās piedalīsies labākie sportisti no Somijas, Igaunijas, Latvijas, Lietuvas, Krievijas un citām valstīm. Atlētu sniegumu vērtēs starptautiska profesionāļu žūrija – Džons Mūrs (Lielbritānija), Jurijs Driftovskis (Ukraina) un Virgīnijs Žukausks (Lietuva). Visi sportisti cīnīsies par ievērojamu naudas balvu fondu 5000 eiro vērtībā.

Par muzikālo noformējumu gādās „Ghetto Games” oficiālais DJ Get Dizzy un „Red Bull Thre3style” vadošā dīdžeju konkursa nacionālās atlases uzvarētājs DJ Aspirīns, kurš rudenī pārstāvēs Latviju pasaules finālā Japānā.

„Ghetto Streetbike Freestyle” ir viens no Latvijas lielākās ielu kultūras un sporta kustības „Ghetto Games” šīs sezonas galvenajiem notikumiem. Vēl šovasar 7. jūlijā Grīziņkalnā pasaules labākie „Slam dunk” meistari pulcēsies uz „Sprite Kings of Air” pasākumu, no 7. līdz 9.augustam norisināsies „Ghetto Games festivāls Ventspilī”, kurā 15 ekstrēmajos sporta veidos tiksies atlēti no 25 valstīm.

Ieeja „Ghetto Streetbike Freestyle” pasākumā ir bez maksas.

Rīko: „Ghetto Games” un „Stuntfighters”.

Partneri un atbalstītāji: Rīgas Dome, Rīgas Brīvostas pārvalde, Latvijas Universitāte, Latvijas Nafta, Live Riga, adidas, Armets, VEF, Pro Basketball, Sprite, Būvniecības ABC, Mārtiņa Beķereja, ProNets, MAXIMA, McĀbols, Super Viva.

Informē: TVNET, Draugiem.lv, Sporta Avīze, Sportacentrs.com, Forum Cinemas, Salīdzini.lv, RīgaTV24, Rīgas Viļņi, Motopower.lv un JCDecaux.Latvijas Bobsleja un skeletona federācija R.Feldmaņa 11, Rīga, LV-1014
Солнцев Валерий Солнцев ВалерийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Пляжная борьба
Регистрация