24.12.2014. 14:02
Kalendārā gada pēdējo mājas spēli Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā šobrīd aizvada Rīgas «Dinamo» vienība, kas «Arēnā Rīga» spēkojas ar līgas līdervienību Maskavas CSKA. Rezultāts pirmajā trešdaļā ir 0:0.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Galvas savainojumu guvis «Dinamo» kapteinis Dārziņš vakar

Spēli tiešraidē iespējams skatīties TV6 kanālā.

Pirmais 2 min. noraidījums spēlē. Uz soliņu dodās Andronovs— Dinamo Riga (@hcDINAMORIGA) December 24, 2014

Jau pirmajā minūtē lieliska izdevība atklāt spēles rezultātu bija «Dinamo» zviedru uzbrucējam Linusam Videlam, kurš izgāja vienatnē pret vārtsargu, taču pārāks šajā divcīņā bija Krievijas kluba vārtu vīrs.