23.06.2014. 14:08
Anglijas futbola valstsvienības pussargs Stīvens Džerards reaģējis uz pazīstamā angļu trenera Harija Rednapa izteikumiem, ka viņa ir bijusi darīšana ar spēlētājiem, kuri vēlas izvairīties no spēlēšanas izlasē.

Vakar 67 gadus vecais "Queens Park Rangers" treneris Harijs Rednaps atklāja, ka laikā, kad viņš trenēja "Tottenham", vairāki futbolisti gājuši pie viņa klāt un lūguši, lai viņiem neliek spēlēt valstsvienībā. Atklātais sacēlis pamatīgu sašutumu Anglijā, kur jau tāpat netrūkst emociju saistībā ar izlases neveiksmīgo startu Pasaules kausa finālturnīrā.

Rednaps kritizējis spēlētājus par attieksmi pret valstsvienību, norādot, ka futbolisti augstāk par valsts goda aizstāvēšanu liek savus personīgos līgumus un startu prestižos klubu turnīros, piemēram, Čempionu līgā.

Sportistus aizstāvējis Anglijas izlases kapteinis Stīvens Džerards, publiski pieprasot, lai Rednaps atklāj, par kuriem konkrētiem futbolistiem ir runājis. "Ja Harijs izsaka šādus komentārus, viņam būtu arī jāatklāj uzvārdi un jākaunina šie cilvēki. Neviens šī brīža izlasē negrib doties mājās – pilnīgi neviens," Džerards noraidījis Rednapa ideju par to, ka izlasē ir futbolisti, kuri nevēlas tur atrasties.

"Ja viņš nesauc konkrētus uzvārdus, tad to nevar komentēt. Nezinu, kurus spēlētājus viņš ir domājis. Un kas tas ir noticis – piecus, desmit gadus atpakaļ?" turpināja Džerards, kurš arī atklāja, ka ir runājis ar Džermeinu Defo. Bijušais "Tottenham" uzbrucējs bija satriekts, ka netika iekļauts sastāvā finālturnīram, tāpēc arī Džerards uzskata par nepieciešamu, lai Rednaps nosauktu konkrētus uzvārdus.

Izmantotie resursi:BBC - HomepageOzolnieku Sporta skola Ozolnieki, Stadiona 5, Ozolnieku p., Ozolnieku n., LV-3018
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация