31.05.2015. 08:25
Latvieša Dāvja Bertāna pārstāvētā Dominion Bilbao Basket komanda sestdien panāca izlīdzinājumu Spānijas augstākās basketbola līgas (ACB) ceturtdaļfināla sērijā pret Valencia Basket.

Статья целиком:

Sērijas otrajā mačā Dominion Bilbao Basket izbraukumā bija pārāki ar 80:76 (15:24, 22:24, 27:16, 16:12), izlīdzinot rezultātu sērijā 1-1.

Bertāns šajā mačā laukumā pavadīja 25 minūtes un 42 sekundes, gūstot sešus punktus.

Latvietis realizēja savu vienīgo divpunktu metienu, taču netrāpīja nevienu no septiņiem tālmetieniem, bet iemeta četrus no pieciem soda metieniem. Tāpat Bertāna rēķinā viena atlēkusī bumba, piecas piezīmes un astoņi izprovocēti noteikumu pārkāpumi, kas ļāva tikt pie diviem efektivitātes punktiem.

Šīs sērijas izšķirošais mačs notiks sestdien Bilbao.