05.01.2017. 21:52

Spēles teksta tiešraide

Spēlē pret līgas vicelīderi Maskavas CSKA „Dinamo” vārtos stājaš Jānis Kalniņš, taču pašā sākumā viņam daudz darba nebija, jo Rīgas komanda aktīvi un agresīvi uzbruka. „Dinamo” pirmajā periodā parādīja labu hokeju, taču daudz vārtu gūšanas momentu neizveidoja.

Otrajā periodā „Dinamo” rindās traumu guva Pjotrs Ščastļivijs, kuras dēļ devās uz ģērbtuvēm. Šajā periodā CSKA jau izteikti uzbruka daudz vairāk, brīžiem arī uz ilgāku laiku iespiežot „Dinamo” tās aizsardzības zonā. Kalniņš nospēlēja ļoti pārliecinoši un nosargāja vārtus neskartus, neskatoties uz metienu attiecību 23:5 CSKA labā. Kalniņš arī atvairīja Andreja Kuzmenko izpildīto soda metienu, kas tika piespriests pēc Tima Sestito pārkāpuma, kad Sestito kļūda bija radījusi Kuzmenko izgājienu viens pret vienu.

Trešā perioda sākumā „Dinamo” ieguva tiesības uz vairākumu, taču to izmantot neizdevās. Vēl sliktāk, tieši pēc mazākuma beigām CSKA realizēja lielisku pretuzbrukumu, beidzot atklājot spēles rezultātu. Uzreiz pēc ieiešanas „Dinamo” zonā pirueti ar ripu veica Ivans Teļegins, uzreiz piespēlēja Aleksandram Popovam vārtu priekšā, kurš savukārt nekavējoties piespēlēja uz tukšo vārtu stūri Kirilam Petrovam. Kalniņš šajā situācijā bija bezspēcīgs.

CSKA bija tuvu ar otro vārtu guvumam, kad ripa trāpīja pa „Dinamo” vārtu stabiņu, bet pēc tam labu izdevību neizmantoja Miks Indrašis. Spēles izskaņā „Dinamo” aktīvi devās uz priekšu un pat iespieda pretiniekus viņu zonā, taču visas pūles izlīdzināt rezultātu palika veltīgas. CSKA uz brīdi bija spiesta spēlēt četratā pret sešiem, jo nopelnīja divu minūšu sodu, bet Kalniņa vietā "Dinamo" laukumā sūtīja papildu uzbrucēju, taču šo situāciju "Dinamo" neizdevās izmantot un 17 sekundes pirms beigām CSKA ar metienu tukšos vārtos panāca 2:0.

Par labāko "Dinamo" sastāvā tika atzīts teicamu spēli aizvadījušais Kalniņš, kurš atvairīja 39 CSKA metienus un vienīgo vārtu zaudējumā nekādā gadījumā nav vainojams. "Dinamo", kas bija uzvarējusi divās iepriekšējās spēlēs, ar 42 punktiem 46 spēlēs saglabā priekšpēdējo vietu līgā, bet nākamo spēli aizvadīs pēc divām dienām pret SKA. Arī SKA ir KHL grands, taču atšķirībā no CSKA šobrīd aizvada ļoti neveiksmīgu posmu un ar zaudējumiem pabeigusi jau četras spēles pēc kārtas.

Vārti: 46:43 Petrovs (Popovs, Teļegins) 0:1, 59:43 Žarkovs (t.v.) 0:2Soda minūtes: 8:12Metieni: 20:40Vārtsargi: Jānis Kalniņš – Iļja Sorokins

Jānis Kalniņš (Jakubs Sedlāčeks); Oskars Cibuļskis – Uvis Balinskis, Krišjānis Rēdlihs – Ralfs Freibergs, Guntis Galviņš – Aleksandrs Jerofejevs, Imants Leščovs; Vitālijs Pavlovs – Tims Sestito – Miķelis Rēdlihs, Gunārs Skvorcovs – Pjotrs Sčastļivijs – Gints Meija, Lauris Dārziņš – Māris Bičevskis – Miks Indrašis, Roberts Lipsbergs – Georgs Golovkovs – Edgars Kulda, Kaspars Saulietis.

Izmantotie resursi:Хоккей – Континентальная Хоккейная Лига –...

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009