20.01.2015. 20:42
2015. gadā pirmoreiz bez punktiem palika Kontinentālās hokeja līgas klubs Rīgas "Dinamo", kas nespēja gūt vārtus pret turnīra labāko aizsardzību un līdervienību Maskavas CSKA, piedzīvojot neveiksmi ar 0:3. Laukuma saimnieki katrā trešdaļā guva vienus vārtus. "Dinamo" trīs spēļu izbraukumu noslēgs ceturtdien pret Čerepovecas "Severstal", kas arī turpina cīņu par vietu izslēgšanas spēlēs.

Lai gan Kontinentālās hokeja līgas līdere Maskavas CSKA šovakar iztika bez divu rezultatīvāko spēlētāju - Aleksandra Radulova un Stefana Da Kostas - palīdzības, tieši laukuma saimnieki 12. minūtē izvirzījās vadībā, pārsvaru vairs neatdodot. Rīgas "Dinamo" aizsardzības balstam Krišjānim Rēdliham neizdevās ripu izmest ārpus aizsardzības zonas robežām, un tas ļāva metiena pozīcijā nonākt čehu aizsargam Ondržejam Ņemecam, pēc kura raidījuma ripa atsitās pret Sergeja Andronova kāju un atrada ceļu starp Džefa Delorjē kājsargiem - 1:0.

Neizmantojuši divus skaitliskos vairākumus, rīdzinieki pirmo trešdaļu vārēja noslēgt iedzinējos ar divu vārtu deficītu, taču pēdējās sekundēs pēc metiena no zilās līnijas un zviedru uzbrucēja Simona Hjalmarsona meistarīgi mainītās trajektorijas Rīgas "Dinamo" talkā nācu vārtu stabs. Taču 28. minūtē nepalīdzēja nekas: pretuzbrukumā izrāvās un no neērtā tvēriena tuvajā stūrī trāpīja Maksims Mamins, dubultojot Maskavas CSKA pārsvaru, kas 44. minūtē sasniedza 3:0.

Vārtu priekšā tika aizmirsts Hjalmarsons, kurš pacietīgi sagaidīja piespēli no aizvārtes un aukstasinīgi trāpīja Delorjē sargātā cietokšņa tālajā augšējā stūrī. Lai gan Rīgas "Dinamo" neizdevās izglābties un pirmo reizi 2015. gadā laukumu nācās pamest bez punktiem, noslēdzošajā trešdaļā bija redzamas arī dzīvības pazīmes: pretuzbrukumā meta Miķelis Rēdlihs, pēc haosa Maskavas CSKA vārtu priekšā pie atlēkušās ripas tika Lauris Dārziņš, tomēr rīdzinieku kapteinim izcelties liedza laukuma saimnieku vārtsargs Staņislavs Gaļimovs, kurš pieteicās labāko atvairīto metienu topa pirmajai vietai.

Trīs spēļu izbraukumu Rīgas "Dinamo", kas bez gūtajiem vārtiem palika trešo reizi sezonā, noslēgs ceturtdien pret Čerepovecas "Severstal", kas šovakar savā laukumā ar 2:1 pieveica Helsinku "Jokerit". Abu komandu kontā ir 62 punkti, bet "Dinamo" ieņem desmito pozīciju Rietumu konferencē, kamēr "Severstal" ierindojas vienu vietu zemāk.

Džefs Delorjē (Jakubs Sedlāčeks); Krišjānis Rēdlihs - Oskars Cibuļskis, Čejs Genovejs - Milans Jurčina, Kristaps Sotnieks - Aleksandrs Jerofejevs, Ralfs Grīnbergs - Mārtiņš Porejs; Broks Troters - Linuss Videls - Miķelis Rēdlihs, Lauris Dārziņš - Miks Indrašis - Mārtiņš Cipulis, Rodrigo Ābols - Andris Džeriņš - Gints Meija, Kaspars Saulietis - Māris Bičevskis - Gunārs Skvorcovs.

Vārti: 11:58 Andronovs (Ņemecs, Hjalmarsons) 1:0, 27:40 Mamins (Teļegins) 2:0, 43:06 Hjalmarsons (Grigorenko, Engkvists) 3:0Soda minūtes: 8:8Metieni: 26:18Vārtsargi: Staņislavs Gaļimovs - Džefs Delorjē