15.01.2014. 20:54

Статья целиком:

Rīgas «Dinamo» un Novokuzņeckas «Metallurg» 2:2 (1:2, 1:0, 0:0).  Skvorcovs (Begovs, 10), Skvorcovs (Ozoliņš, Bičevskis, 26), Haščāks (Ščehura, Indrašis, 37, vair.); Lapenkovs (Valujskis, Maklīns, 6, vair.), Ahmetovs (Žafjarovs, 16). Vārtsargi: Telkvists (12/10) - Ložkins (19/16). Soda minūtes: 10-6.

Atgādinām, ka mājas spēļu sēriju «rīdzinieki» pirmdien sāka ar zaudējumu 2:5 pret Vladivostokas «Admiral» komandu.

Nākamajās spēlēs «Dinamo» hokejisti spēkosies ar Novosibirskas «Sibirj» (piektdien) un Habarovskas «Amur» (svētdien)

Teksta tiešraide Pēdējais atjauninājums 20:55 20:55

Neliela saķeršanās pēc trešdaļas beigu sirēnas.

20:54

Spēles 2. trešdaļa beigusies.

20:53

Haščāks noraidīts septiņas sekundes līdz trešdaļas beigām.

20:50

Pavlovam pietrūkst pavisam nedaudz, lai gūtu ceturtos vārtus.

20:48

37. minūte - Indrašis piespēlē Ščehuram, kurš nogādā ripu vārtu priekšā Marcelam Haščākam.

20:48

3:2

20:46

Četras minūtes līdz perioda beigām Dinamo vēlreiz iegūst tiesības spēlēt vairākumā.

20:44

Vairākums netiek realizēts.

20:36

Skaitliskā sastāva pārkāpums viesiem. Pēc pusminūtes Dinamo atkal varēs spēlēt vairākumā, bet pagaidām četri pret četriem.

20:35

Pēc brīža Vilsonam fiksēts pārkāpums pret Ložkinu.

20:34

Lozķins izglābj pēc Vilsona metiena.

20:32

Valujskis pārkāpj noteikumus pret Skvorcovu. Pirmais vairākums rīdziniekiem.

20:27

26. minūte - Ozoliņš piespēlē Gunāram Skvorcovam, kurš atrod spraugu starp Metallurg vārtsarga kājsargiem.

20:26

2:2

20:25

Dinamo ofensīva turpinās, taču precīza metiena nav.

20:24

Mazākums atkal izturēts.

20:21

Haščāks pārcenšas un saņem noraidījumu. Dinamo trešais mazākums šovakar.

20:19

Dinamo otro trešdaļu iesākuši ļoti aktīvi, bet...

20:19

Sākusies 2. trešdaļa.

20:01

Spēles 1. trešdaļa beigusies. 1:2

19:59

Ščehura saņem noraidījumu, rīdzinieki otro reizi mačā paliek mazākumā.

19:57

Seko izgājiens divi pret vienu, taču metiens lido garām Dinamo vārtiem.

19:56

16. minūtē - Rafaels Ahmetovs vārtu priekšā apspēlē Telkvistu un atgūst Metallurg vadību.

19:54

1:2

19:53

Abas komandas apmainās bīstamiem momentiem, turklāt viesiem izdodas rīdziniekus iespiest savā aizsardzības zonā.

19:45

10. minūte - Begovs nerealizē izgājienu viens pret vienu, tomēr pirmais pie ripas ir Gunārs Skvorcovs, gūstot savus pirmos vārtus KHL regulārajā čempionātā.

19:45

1:1

19:39

6. minūte - Jau septīto spēli pēc kārtas rīdzinieki pirmie zaudē vārtus, Jevgeņijs Lapenkovs realizē skaitlisko pārsvaru.