01.12.2013. 19:09
Svētdienas vakarā Arēnā Rīga Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) spēlē Rīgas "Dinamo" ar rezultātu 1:2 atzina Mitišču "Atlant" pārākumu, piedzīvojot otro zaudējumu pēc kārtas un ceturto savā laukumā šosezon.

Jau otrajā minūtē viesi nespēja noorientēties laikā un telpā, saēmot divas minūtes par skaitlisko pārkāpumu - laukumā vienlaicīgi atradās seši laukuma spēlētāji. Rīdziniekiem gan šo iespēju izmantot neizdevās, bet brīdi vēlāk Arvīds Reķis deva "Atlant" pirmo vairākumu. Mitišču vairākums bija labāks, taču arī palika bez rezultāta. Pēc vairākiem neprecīziem "dinamiešu" mēģinājumiem pārspēt Gaļimovu, pirmais ripu vārtos šovakar ielaida Telkvists. Tas notika 12. minūtē, kad pretuzbrukumā aizskrēja Iļja Kablukovs un panāca 1:0.

Sajutušu vārtu garšu, "Atlant" turpināja mesties uz priekšu, un pavisam drīz tas atkal deva taustāmu rezultātu. 15. minūtē atkal pie punktiem tika Kablukovs un Gluhovs, šoreiz asistējot Koļcovam, kurš izcēlās no vārtu priekšas. "Dinamiešiem" bija iespēja trešdaļu noslēgt ar vairākumu, bet tas palika neizmantots.

Otrās trešdaļas vidum tuvojoties, Aleksejs Mihnovs tika galā ar Arvīdu Reķi un izgāja viens pret Telkvistu, taču zviedrs šajā duelī izrādījās pārāks. Piecas minūtes vēlāk pēc izcilas Meta Robinsona piespēles Pols Šehura viegli ripu raidīja "Atlant" vārtos, panākot 1:2. Nākamajās minūtēs atkal pie darba nereti tika Telkvists, bet dažas minūtes pirms otrās trešdaļas beigām Vitālijs Pavlovs izdarīja pāris metienus pa viesu vārtiem.

Piecas minūtes pēc trešās trešdaļas sākuma Koļcovam bija laba iespēja atjaunot divu vārtu pārsvaru Mitiščiem, bet kārtējo reizi rīdziniekus glāba Telkvists. Trešdaļas vidū Hosam neizdevās no vārtu priekšas izmantot Vilsona piespēli, bet pēc tam viesi tika pie sava otrā vairākuma spēlē. Tas palika neizmantots, bet "Atlant" turpināja droši kontrolēt notikumus laukumā.

Trīs minūtes pirms beigām Rīgai atkal vairākums, un "Dinamo" uzreiz nomainīja Telkvistu pret papildu laukuma spēlētāju. Rīdzinieki vairākkārt sarīkoja uzbrukumus viesiem, tomēr Mitišču komanda sagādāja rīdziniekiem otro neveiksmi pēc kārtas - 1:2.

Rīgas Dinamo - Mitišču Atlant 1:2 (0:2, 1:0, 0:0)Vārti: 11:12 Kablukovs (Gluhovs) 0:1, 14:17 Koļcovs (Gluhovs, Kablukovs) 0:2, 31:26 Šehura (Robinsons, Sotnieks) 1:2.Soda minūtes: 4:4Metieni: 26:30Vārtsargi: Telkvists - Gaļimovs

Rīgas Dinamo: Mikaels Telkvists (Rihards Cimermanis); Arvīds Reķis - Sandis Ozoliņš, Kristaps Sotnieks - Mets Robinsons, Krišjānis Rēdlihs - Jēkabs Rēdlihs; Vitālijs Pavlovs - Kails Vilsons - Marsels Hosa, Roberts Bukarts - Pols Šehura - Miks Indrašis, Marcels Haščāks - Andris Džeriņš - Gunārs Skvorcovs, Juris Upītis - Rustams Begovs - Māris Bičevskis.