31.07.2015. 19:12
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas komanda Rīgas "Dinamo" savā ceturtajā pirmssezonas pārbaudes spēlē piektdien "Inbox.lv" hallē Piņķos pamatlaika pēdējā sekundē izglābās no zaudējuma un pēcspēles metienu sērijā ar 3:2 (1:1, 0:1, 1:0, 0:0, 1:0) uzvarēja Krievijas klubu Novosibirskas "Sibirj".

Статья целиком:

Jau mača piektajā minūtē rīdziniekiem bija iespēja spēlēt "lielajā" vairākumā pieciem pret trīs, taču to neizdevās realizēt, un spēles rezultāts nemainījās. Tiesa, savu iespēju izmantoja "Sibirj" vienība, kad piecas minūtes vēlāk tika noraidīts Rīgas "Dinamo" rindās spēlējošais leģionārs Fēlikss Šics. Viesu komanda izmantoja skaitlisko vairākumu un atklāja mača rezultātu. Pirmā perioda 17.minūtē rīdziniekiem tomēr izdevās gūt vārtus un panākt neizšķirtu 1:1, kad precīzs pēc Edgara Kuldas un Nikolaja Jeļisejeva piespēlēm bija Armands Bērziņš.

Otrajā trešdaļā Rīgas "Dinamo" hokejisti turpināja pārkāpt noteikumus, par ko viņus perioda 15.minūtē sodīja Aleksejs Kopeikins, panākot 2:1 viesu komandas labā. Trešdaļas beigās mājiniekiem bija vairākas iespējas izlīdzināt spēles rezultātu, taču visi mēģinājumi bija neveiksmīgi.

Trešā perioda sākumā Rīgas "Dinamo" rindās spēlējošais itāļu izcelsmes amerikānis Tims Sestito izvicināja dūres ar viesu komandas aizsargu Vitāliju Meņšikovu. 30 sekundes līdz mača pamatlaika beigām vārtus atstāja Rīgas komandas vārtsargs zviedrs Jūakims Ēriksons. Septiņas sekundes līdz perioda beigām rīdzinieki nopelnīja vairākumu, bet sekundi līdz tā noslēgumam neizšķirtu 2:2 panāca Sestito, tādējādi izglābjoties no zaudējuma.

Turpinājumā tika aizvadīts papildlaiks. Pusotru minūti līdz tā beigām noraidījumu nopelnīja "Dinamo" komandas aizsargs Krišjānis Rēdlihs. Sekundi līdz papildlaika noslēgumam Rīgas vienības vārtus glāba vārtu stabs.

Lai noteiktu spēles uzvarētāju, bija jāaizvada pēcspēles metieni. Tajos ar 1:0 spēcīgāki bija rīdzinieki. Vienīgos vārtus "Dinamo" labā guva Somijas uzbrucējs Ville Leino.

Kā zināms, pirmajā pārbaudes spēlē "Dinamo" pagājušajā nedēļā ar 3:1 pieveica Toljati "Lada", kur treneru korpusā strādā bijušais rīdzinieku galvenais treneris Artis Ābols, bet otrdien pēc veiksmīgi aizvadītā trešā perioda ar 6:2 pieveica Podoļskas "Vitjaz".

Savukārt ceturtdien Rīgas "Dinamo" jau sacentās ar "Sibirj" un piedzīvoja neveiksmi ar 3:4.

Latvijas Svarbumbu celšanas asociācija Saules 110-45, Ventspils, LV-3601