22.11.2017. 20:47

Polijas klubs “CCC Polkowice” (2-3) pirmo uzvaru izcīnīja 1. novembrī, savā laukumā apspēlējot Francijas grandu “Bourges Basket” – 71:66. “Galatasaray” rēķinā (3-2) tobrīd bija trīsreiz vairāk panākumu, tādēļ Marinas Maļkovičas trenētais klubs trešdien bija uzskatāms par favorītu. Laukumā notika otrādi. Viešņas pirmajā puslaikā lieliski darbojās uzbrukumā, līdz pārtraukumam iegūstot 13 punktu pārsvaru – 47:34. Trešajā ceturtdaļā mājinieces pusi starpības atspēlēja – 64:57.

Izšķirošajā ceturtdaļā Polkovices basketbolistes divas reizes panāca deviņu punktu pārsvaru (68:59 un 70:61), tai skaitā otrajā piegājienā 143 sekundes pirms pamatlaika beigām. “Galatasaray” ar presinga palīdzību divas reizes pārķēra bumbu, turklāt Temi Fagbenle, kavējot centra spēlētāju Gintari Petroniti, saņēma nesportisko piezīmi. Lietuviete realizēja abus brīvmetienus, bet bumbas kontrole beidzās ar neprecīzu Jeļenas Dubļevičas tālmetienu – 70:65. Pēdējā minūtē komandas apmainījās brīvmetieniem un Elīna Dikeulaku (Dikaioulakou) noteica gala rezultātu – 72:67.

Elīna Dikeulaku 33:28 minūtēs guva astoņus punktus (2p 1/5, 3p 0/3, 1p 6/6), izcīnīja trīs atlēkušās bumbas, izdarīja septiņas rezultatīvas piespēles, trīs reizes kļūdījās, pārķēra divas bumbas, saņēma trīs personiskās piezīmes, ieguva +/- rādītāju 1 un nopelnīja lietderības koeficientu 1.

Galatasaray – CCC Polkowice 72:67 (25:17, 22:17, 17:23, 8:10)Galatasaray: Petronyte 20 (2p 3/7, 1p 14/15; 8ab), Dubljevic 12 (4rp), Kavurmacioglu 7, Topuz 7, Uygul 7, Epoupa 6 (11ab, 7rp, 6pb), Yildizhan 6 (5ab), Basaran 2, Guclu; Gunay.Polkowice: Holmes 15, Clark 14 (9ab), Gajda 11, Fagbenle 8 (8ab), Dikaioulakou 8 (7rp), Spanou 8, Sandric 5, Leciejewska 3; Stankiewicz, Idziorek.Tiesneši: Vasiliki Tsaroucha (Gruzija), Maka Kupatadze (Gruzija), Ilias Kounelles (Kipra).Komisārs Gjorgi Piperkov (Maķedonija).

Bebra, Bebrenes pagasta slēpošanas Bebrene, "Tehnikums", Bebrenes p., Ilūkstes n., LV-5439