02.03.2014. 08:42

Статья целиком:

Ženēvas «Servette» jau otrajā mačā pēc kārtas guva astoņus vārtus, ar 8:2 savā laukumā sagraujot «EHC Biel» komandu.

Daugaviņš spēles 4. minūtē asistēja Metjū Lombardi, kurš atklāja mača rezultātu, bet ar precīzu metienu viņš izcēlās 19. minūtē, panākot 3:1.

Kopumā latviešu uzbrucējs šajā mačā izdarīja divus metienus, kā arī nopelnīja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Tikmēr Cīrihes «Lions» viesos ar 2:1 uzvarēja «HC Davos» hokejistus, bet Ķēniņš mača 27. minūtē panāca izlīdzinājumu 1:1.

Kopumā Ķēniņš veica trīs metienus pa viesu vārtiem un spēli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Šveices NLA čempionāta kopvērtējumā «Lions» ar 103 punktiem ir pārliecinošā līderpozīcijā, bet «Servette» ar 81 punktu pakāpās uz ceturto vietu.