31.07.2015. 14:56
Harija Vītoliņa un Viktora Ignatjeva trenētais Maskavas "Dynamo" šodien otrajā pārbaudes spēlē Pinskā pārspēja Gomeļas klubu. Krievu kluba uzbrucējs Kaspars Daugaviņš maskaviešu rindās izcēlās ar 1+1, savukārt baltkrievu rindās 1+1 savāca latvietis Edijs Brahmanis. Dinamieši šodien noslēdz treniņnometni Baltkrievijā un atgriežas Maskavā.

Pirmo ripu šodien iemeta Kaspars Daugaviņš, kurš trešajā minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, latvietim asistēja somu aizsargs Juso Hietanens. Otrā perioda sākumā Daugaviņš aiz pretinieku vārtiem apzaga baltkrievu vārtsargu (video) un atdeva piespēli Konstantīnam Gorovikovam, kurš bija precīzs (2:0). Turpinājumā divas ripas iemeta "Gomel" spēlētāji (mūsu Brahmanim 1+1), bet otrā perioda beigās maskaviešu jauneklis Kirlils Piļipenko efektīgi guva vārtus, kas vēlāk izrādījās uzvaru nesošie (3:2). Noslēdzošajā periodā rezultāts vairs nemainījās. Maskaviešu rindās šodien izcēlās latviešu uzbrucējs Kaspars Daugaviņš, savukārt Mārtiņš Karsums nebija pieteikts.

Maskavas "Dynamo" vakar aizvadīja savu starpsezonas pirmo oficiālo pārbaudes maču, tika apspēlēts Grodņas "Neman" (5:2). Maskaviešu rindās spēlēja arī latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums, bet Kaspars Daugaviņš nebija pieteikts.

Kā jau ierasts, Baltkrievijas pilsētā Pinskā maskaviešu klubs tradicionāli aizvada smagu treniņnmetni, stiprinot fizisko sagatavotību.

Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба