20.09.2013. 18:23
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) šodienas mačā latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētais Čeļabinskas "Traktor" savā laukumā pēcspēles metienos pieveica Habarovskas "Amur" (2:1). Mūsu uzbrucējs realizēja trīs pēcspēles metienus un tika atzīts par mača labāko spēlētāju.

Pirmajās divās trešdaļās ritēja līdzvērtīga cīņa, bet 9. minūtē vienīgos vārtus guva viesi no Tālajiem Austrumiem. Noslēguma periodā iniciatīva jau bija čeļabinskiešu rokās. 45. minūtē skaitlisko vairākumu realizēja "Traktor" rezultatīvākais spēlētājs, baltkrieva Andreja Kosticina piespēli vārtu guvumā pārvērta soms Petri Kontiola (1:1). Tuvojoties pamatlaika beigām, čeļabinskieši ļoti centās izraut uzvaru, tomēr tas neizdevās.

Papildlaikā aktīvāki bija viesi, tomēr uzvarētāju noskaidrošana tika atlika uz pēcspēles metieniem. Mājinieku pirmo "bullīti" sekmīgi izpildīja mūsu Dārziņš, izvirzot savu komandu vadībā, pēcāk precīzs bija arī viesu spēlētājs Petružaleks, pēc tam vēlreiz iemeta latvietis, Petružaleks atbildēja ar to pašu, bet tad uzvaras vārtus guva mūsējais.

Lauris Dārziņš laukumā bija 18:33 minūtes, kuru laikā izpildīja četrus metienus. Pēcspēles metienos viņš iemeta trīs no trim, gūstot arī uzvaras vārtus. Latvietis tika atzīts par mača labāko spēlētāju.

Aizvadītās sezonas KHL vicečempionvienība Čeļabinskas "Traktor" tagad ar sešos mačos izcīnītiem deviņiem punktiem atrodas Austrumu konferences vidusdaļā. Dārziņš ar 5 (3+2) punktiem ir komandas otrs rezultatīvākais spēlētājs, viņam arī labākais lietderības koeficients.

Izmantotie resursi:khl.ru