10.07.2014. 09:53

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

"Celtics" uzvarētajā spēlē pret Detroitas "Pistons" Bertāns divarpus minūtes pirms trešās ceturtdaļas beigām devās ātrā uzbrukumā, taču pēc asa pārkāpuma pret viņu Latvijas basketbolists ar seju spēcīgi ietriecās groza konstrukcijas statnī.

Vairākas minūtes Bertānam palīdzību sniedza "Celtics" mediķi, bet pēc tam viņu nestuvēs aiznesa no laukuma un nogādāja slimnīcā. Līdz negadījumam Bertāns sev itin veiksmīgā spēlē guva septiņus punktus un trāpīja trīs no pieciem metieniem.

Bostonas kluba vasaras līgas komandas galvenais treneris Džejs Laranga teica, ka epizode bija patiešām biedējoša. Savukārt "Celtics" ģenerālmenedžera vietnieks Maiks Zarens pēc spēles žurnālistiem teica, ka Bertānam slimnīcā veica datortomogrāfisku skanēšanu, kurā traumas neatklāja. Bertāns jūt visas savas ekstremitātes un sagaidāms, ka viņš pēc sadursmes pilnīgi atlabs, paskaidroja Zarens.

"Celtics" savā oficiālajā "Twitter" kontā arī pavēstīja, ka Bertānu slimnīcā nepaturēs, bet viņa turpmākās iespējas piedalīties komandas spēlēs vēl nav skaidras.

Spēlē "Celtics" komanda bija pārāka ar 92:90. NBA vasaras līgā spēlētāji cenšas parādīt savu noderību klubam, lai pievērstu uzmanību un vairotu izredzes noslēgt līgumu.

Latvijas valstsvienības galvenais treneris Ainars Bagatskis iepriekš teica, ka rēķinās ar Daira Bertāna dalību Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīrā un spēlētāja pievienošanos izlasei ne vēlāk kā jūlija beigās.