24.12.2013. 15:23

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

  • D. Dukurs: Sanktmoricā mums būs ļoti, ļoti sarežģīti 2013. g. 31. janvāris
  • Dainis Dukurs: Soči ir īpašs stāsts 2013. g. 6. novembris

Dukurs Siguldas trases direktora pienākumus sāka pildīt 1994.gadā, bet tuvākajās dienās viņa pieņemtais lēmums no amata atkāpties tiks apstiprināts oficiāli. Paralēli Dukurs ir Latvijas skeletona komandas treneris.

«Šis bija patiešām smags lēmums. Pašlaik mazliet jūtos kā nodevējs, tomēr ar mēģinājumiem vienlaicīgi gan vadīt trases darbu, gan strādāt ar dēliem varbūt pat esmu bijis vēl lielāks nodevējs. Ejot uz ministriju ar atlūguma papīriem, man rokas trīcēja tā, kā laikam vēl nekad,» pārdomās dalījās Dukurs. «Lēmums bija ļoti smags, taču nepieciešams. Iespējams, ka jau biju savā vietā aizsēdējies.»

Dukurs gan nepauda gatavību pēc olimpiskajām spēlēm atgriezties pie trases direktora pienākumu pildīšanas, uzsverot, ka viņa pēcteči noteikti būs arodā kompetenti cilvēki, kuri šo darbu, iespējams, veiks pat labāk.

«Olimpiskās spēles tomēr jau ir ļoti tuvu. Aizņemtības dēļ nevarēju būt kopā ar komandu Pasaules kausa pirmajos posmos, taču vēlos puišiem dot visu, ko vien spēju, jo man ir pārliecība, ka Sočos varam paveikt ko patiešām īpašu,» piebilda Dukurs. «Aiziet no amata ir ļoti smagi, jo esmu strādājis lieliskā kolektīvā.»

Kā zināms, Siguldas trase 2015.gadā uzņems pasaules čempionātu kamaniņu sportā, bet šajā sezonā tur notiks Eiropas čempionāts.Kristal Ice Kristal Ice Jūrmalas gatve 78d, Rīga, LV-1029
Семенков Вячеслав Бокс, Таэквондо, Кикбоксинг, ММА
Регистрация