01.05.2013. 23:32
Par UEFA Čempionu līgas pirmajiem finālistiem otrdienas vakarā kļuva Vācijas kluba Minhenes «Bayern» futbolisti.

Pusfināla atbildes spēlē «Bayern» izbraukumā ar 3:0 pieveica «FC Barcelona», bet divu spēļu summā Vācijas šīs sezonas čempioni bija pārāki ar 7:0.

Pirmajā puslaikā «Barcelona» komandai piederēja pārsvars un mājinieki radīja vairākus labus vārtu gūšanas momentus, taču pievīla to realizēja. Tikmēr pie otriem vārtiem darba netrūka arī Viktoram Valdesam, jo izdevības gūt vārtus radās arī «Bayern» futbolistiem, tomēr pēc nospēlētām 45 minūtēm rezultāts bija 0:0.

Otrā puslaika sākumā viesu pussargs Arjēns Robens raidīja bumbu Barselonas kluba vārtos, tādējādi dzēšot pēdējās mājinieku cerības uz atspēlēšanos, jo tagad Spānijas komandai bija jāgūst jau seši vārti. 72. minūtē pēc Franka Riberī centrējuma bumba no mājinieku aizsarga Herarda Pikē ielidoja vārtos, bet 76. minūtē Tomass Millers septīto reizi divu maču laikā ieraidīja bumbu «Barcelona» vārtos.

Atgādinām, ka otrdienas vakarā par pirmajiem finālistiem kļuva Dortmundes «Borussia», kas viesos ar 0:2 zaudēja Madrides «Real», taču divu spēļu summā bija pārāka ar 4:3.

UEFA Čempionu līgas finālmačs šogad risināsies 25. maijā Vembija stadionā Londonā.

P.S. Seko līdzi «Apollo» sporta ziņām arī sociālajā tīklā «Twitter» - @Apollo_sport