06.01.2016. 18:48

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

"VEF Rīga" pakāpeniski audzēja pārsvaru, kas trīs minūtes pirms puslaika beigām pārsniedza 20 punktu (42:20). Lai gan "Jūrmala/Fēnikss" brīžiem pietuvojās, spēku samērs laukumā būtiski nemainījās. Uzvarētājiem 17 punktus nodrošināja Džošs Harelsons, savukārt Jānis Bērziņš iekrāja 14 punktus. Laukuma saimniekiem rezultatīvākais ar 16 punktiem bija Uģis Pinete.

Jēkabpilī mājinieki trešajā ceturtdaļā vēl bija iedzinējos, taču spēja pavērst cīņas gaitu sev par labu, pēdējā ceturksnī nostiprinājās vadībā un nosargāja uzvaru. Rinalds Sirsniņš uzvarētājiem iekrāja 22 punktus, turpretim ogrēniešiem 20 punktu nodrošināja Evans Kellijs.

BK "Jēkabpils" izcīnīja devīto uzvaru 17 spēlēs un saglabāja 5.vietu tabulā.

LBL regulārajā sezonā startē 11 klubi, no kuriem seši labākie aprīļa beigās iekļūs izslēgšanas turnīrā. Turnīra tabulā līderi ir BK "Ventspils", kam seko "Liepāja/Triobet" un "VEF Rīga".