05.08.2015. 22:06
Latvijas futbola izlases pussarga Aleksandra Cauņas pārstāvētā Maskavas CSKA komanda trešdien atspēlēja divu vārtu deficītu un sasniedza UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas ceturto kārtu.

Статья целиком:

CSKA viesos ar 3:2 (1:2) pārspēja Prāgas «Sparta» futbolistus, bet divu spēļu summā maskavieši triumfēja ar 5:4.

Mača rezultātu cīņas sestajā minūtē atklāja mājinieku komandas nigēriešu uzbrucējs Kehinde Fatai, bet pēc desmit minūtēm Prāgas vienības pārsvaru dubultoja Ladislavs Krejči.

Pirmā puslaika 34.minūtē nigērietis Ahmeds Musa vienus vārtus atguva, bet otrā puslaika sākumā CSKA uzbrucējs jau izlīdzināja rezultātu.

Punktu maskaviešu uzvarai pielika Alans Dzagojevs, kurš 76.minūtē bija precīzs no soda laukuma līnijas, panākot 3:2 un nodrošinot CSKA iekļūšanu UEFA Čempionu līgas kvalifikācijas ceturtajā kārtā.

Cauņa šai spēlei bija pieteikts, taču laukumā uz maiņu pussargs neiznāca.

Atlikušās trešās kvalifikācijas kārtas cīņas norisinās trešdien. Kvalifikācijas trešās kārtas uzvarētāji sasniegs ceturto - «play-off» - kārtu, bet tās sekmīgākās komandas iekļūs grupu turnīrā, kurā pašlaik līdzdalību jau garantējušas 22 vienības.

Šo sezonu CSKA iesākusi ar trim panākumiem Krievijas čempionātā. Cauņa pirmajā mačā laukumā nedevās, bet otrajā un trešajā cīņā Latvijas pussargs nāca uz maiņu spēles nogalē.

Kā zināms, Cauņam iepriekšējā sezona beidzās priekšlaicīgi, jo viņš bija guvis kreisās potītes traumu, kas izrādījās gana nopietna. Aizvadītajā sezonā Krievijas čempionātā Latvijas futbolists kopā aizvadīja piecas spēles, kurās kopējais laiks bija 85 minūtes, kas nav pat viens pilns mačs. To laikā Latvijas futbolists ne ar ko ievērības cienīgu neizcēlās. Tāpat pussargs vienreiz piedalījās Krievijas kausa izcīņas mačā, bet divreiz izgāja laukumā UEFA Čempionu līgas cīņās.

get_link function have no all arguments: [Array ( [input_module] => 2 [id] => 0 ) ]
Current category is: [Новости]. ID: [598]