24.12.2013. 14:28

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Cauņa kreisās kājas pirksta lūzumā iedzīvojās septembra izskaņā, un tobrīd ārsti prognozēja, ka atveseļošanās varētu ilgt aptuveni mēnesi.

Pašlaik gan pussargs turpina trenēties pēc individuāla režīma. Kā atzīst CSKA komandas mediķi, Cauņas atlabšana norit pēc plāna.

Pašlaik Krievijas čempionātā ir ziemas pārtraukums, bet pilnvērtīgus treniņus ar komandu Cauņa varēs atsākt jau ar pirmo vienības treniņnometni pirms čempionāta atsākšanas. CSKA futbolisti no atvaļinājumiem atgriezīsies ar treniņnometni Spānijā, kas sāksies 12. janvārī.

Maskavas klubs premjerlīgas kopvērtējumā pašlaik ar 34 punktiem 19 spēlēs ieņem piekto vietu, bet čempionāta izspēle atsāksies 8. februārī.

Jau starpsezonā Cauņa guva traumu un tāpēc nevarēja CSKA futbolistiem palīdzēt sezonas pirmajās spēlēs. Līdz šim viņš šosezon laukumā izgājis četrās premjerlīgas čempionāta spēlēs, kā arī UEFA Čempionu līgas pamatturnīra pirmajā mačā. 

UEFA Čempionu līgas apakšgrupu turnīru CSKA komanda noslēdza savas grupas pēdējā, ceturtajā vietā, tādējādi noslēdzot Eirokausu sezonu. Latvijas In-line hokeja federācija Uzvaras prospekts 17-14, Baloži, Ķekavas n., LV-2128
Титова Елена Аэробика, Спортивные танцы, Аркрабатический Рок-н-рол
Регистрация