01.05.2015. 14:34
Čikāgas Bulls komanda ceturtdien sasniedza Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu otro kārtu.Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā Bulls izbraukumā ar 120:66 (34:16, 31:17, 26:19,...

Статья целиком:

Austrumu konferences ceturtdaļfināla sērijas sestajā mačā Bulls izbraukumā ar 120:66 (34:16, 31:17, 26:19, 29:14) pārliecinoši uzvarēja Milvoki Bucks, sērijā līdz četriem panākumiem triumfējot ar 4-2.

Šī mača 54 punktu starpība bija trešais lielākais kādas komandas pārsvars NBA izslēgšanas spēļu vēsturē.

Bucks sērijā zaudēja pirmos trīs mačus, bet turpinājumā guva divus panākumus. Milvoki komanda varēja kļūt par pirmo vienību NBA vēsturē, kas atspēlējusies pēc zaudēšanas pirmajos trijos sērijas mačos, taču tas viņiem neizdevās.

Uzvarētāju rindās 20 punktus guva Maiks Danlīvijs, 19 punktus pievienoja un astoņas atlēkušās bumbas izcīnīja spānis Po Gasols, bet ar 16 punktiem izcēlās Džimijs Batlers.

Tikmēr Bucks labā neviens spēlētājs neguva vairāk par desmit punktiem. Rezultatīvākais basketbolists ar astoņiem gūtiem punktiem bija Zaza Pačulija no Gruzijas.

Nākamajā kārtā Čikāgas klubs tiksies ar Klīvlendas Cavaliers.

Savukārt Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijā līdz četriem panākumiem starp Sanantonio Spurs un Losandželosas Clippers komandām rezultāts kļuvis neizšķirts 3-3.

Ceturtdaļfināla sestajā mačā ceturtdien Clippers ar 102:96 (26:26, 25:25, 25:21, 26:24) sīvā cīņā pieveica Spurs vienību, izlīdzinot rezultātu sērijā.

Rezultatīvākais uzbrucējiem ar 26 punktiem un 12 atlēkušajām bumbām bija Beiks Grifins, bet pa 19 punktiem pievienoja Kriss Pols un Džonatans Rediks. Savukārt Spurs vienībā ar 23 punktiem izcēlās itālis Marko Belinelli, bet 17 punktus pievienoja franču spēlētājs Boriss Diāvs.

Izšķirošā šo abu komandu spēle norisināsies sestdien, kad Clippers uzņems Spurs komandu.