22.06.2015. 16:52
Brazīlijas futbola izlase neapstrīdēs komandas kapteinim Neimaram piešķirto četru spēļu diskvalifikāciju, kuras dēļ viņam būs jāizlaiž atlikušās «Copa America» spēles.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Neimars saņem diskvalifikāciju un izlaidīs atlikušo «Copa America» turnīru 2015. g. 20. jūnijs

Diskvalifikāciju Neimars nopelnīja par sitienu pretiniekam ar galvu turnīra mačā pret Kolumbijas valstsvienību. 23 gadus vecais Neimars mača beigās saņēma sarkano kartīti par sitienu Kolumbijas izlases spēlētājam Džeisonam Murillo, kurš spēlē bija vienīgo vārtu autors, nodrošinot kolumbiešiem uzvaru ar 1:0.

Brazīlijas futbola konfederācija paziņoja, ka Neimars pirmdien atstās komandas nometni Santjago un dosies uz mājām. «Barcelona» kluba spēlētājam piešķirta arī 10 000 ASV dolāru liela soda nauda.

Čīlē notiekošajā «Copa America» kausa izcīņā, Brazīlija svētdien iekļuva ceturtdaļfinālā, jo grupas pēdējā spēlē ar 2:1 pārspēja Venecuēlu.

«Copa America» ceturtdaļfinālā Brazīlija spēlēs pret Paragvaju, Kolumbija pret Argentīnu, Bolīvija pret Peru un Čīle pret Urugvaju.

Čīlē notiekošajā «Cope America» kausa izcīņā uzvarētājs kļūs zināms 4.jūlijā.

«Copa America» risinās 44. reizi. Turnīrā piedalās desmit Dienvidamerikas komandas un divas uzaicinātās - Meksika un Jamaika. Turnīra uzvarētāja iegūs tiesības spēlēt 2017. gada Konfederāciju kausa izcīņā.

Iepriekšējā «Copa America» pirms četriem gadiem uzvarēja Urugvaja.