02.04.2015. 00:10
Par Nacionālās Basketbola Asociācijas (NBA) labākajiem treneriem marta mēnesī nosaukti Klīvlendas "Cavaliers" vadonis Deivids Blats Austrumu konferencē, savukārt Rietumos par labāko atzīts Goldensteitas "Warriors" galvenais treneris Stīvs Kers.

Blats un Kers aizvada debijas sezonu NBA trenera amatos, "Warriors" treneris gan reizi jau saņēma šādu atzinību, bet Blatam šis ir pirmais apbalvojums. "Cavaliers" martā izcīnīja 11 uzvaras 15 spēlēs, kas bija labākais rādītājs Austrumu konferencē. "Cavs" vidēji spēlē guva 107 punktus un ielaida 97,9 punktus. Klīvlendas komanda izcīnīja piecas uzvaras piecās mājas spēlēs un savā laukumā kopumā jau tikusi pie 16 panākumiem pēc kārtas.

55 gadus vecais Blats par treneri strādā no 1993. gada, pirmos 12 gadus pavadot Izraēlā, vēlāk strādājot arī Krievijā, Itālijā, Turcijā un Grieķijā, bet iepriekšējās četras sezonas atkal esot pie Telavivas "Maccabi" stūres. Pagājušajā pavasarī Blats aizveda "Maccabi" līdz visai pārsteidzošam ULEB Eirolīgas čempiontitulam, bet vasarā parakstīja līgumu ar Klīvlendas "Cavaliers".

Rietumos par labāko treneri atzīts cits debitants Stīvs Kers, kura vadītā "Warriors" martā izcīnīja 16 panākumus 18 spēlēs, kas bija labākā bilance līgā. "Warriors" vidēji guva par 12,1 punktu vairāk nekā pretinieki. "Warriors" izcīnījusi desmit uzvaras pēc kārtas, tostarp pret sešām komandām, kas atrodas "play-off" zonā.

49 gadus vecais Kers 2003. gadā noslēdza spēlētāja karjeru, vēlāk strādāja televīzijā par spēļu komentētāju un analizētāju, vairākus gadus pavadīja Fīniksas "Suns" menedžmentā, bet pirms šīs sezonas pirmo reizi tika pie trenera darba, parakstot līgumu ar Oklendas klubuTatnaftas kausa cīņas mākslu Federācija Jaunciema gatve 322, Rīga, LV-1015
Рерих Янис Рерих ЯнисГреко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация