01.03.2014. 13:16

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• Biedriņš izlaiž 30.spēli pēc kārtas, «Jazz» tiek pie uzvaras 2014. g. 27. februāris

Biedriņš šajā duelī nepiedalījās, izlaižot jau 31.spēli pēc kārtas. Viņš bija vienīgais no viesu basketbolistiem, kurš palika uz rezervistu soliņa.

Līdzvērtīga spēkošanās starp abām komandām bija vien pirmajā puslaikā, ko «Jazz» noslēdza sev par labu ar 41:39, bet otrā puslaika sākuma Klīvlendas komanda veica izrāvienu, un ceturtās ceturtdaļas ievadā «Cavaliers» pārsvars pirmo reiz sasniedza jau 20 punktus (82:62).

«Cavaliers» sastāvā Kairijs Īrvings pirmo reizi karjerā sasniedza «triple-double» - 21 punkts, 12 rezultatīvas piespēles un desmit atlēkušās bumbas.

Tikmēr «Jazz» sastāvā ar 18 punktiem izcēlās Gordons Heivords.

Ar 21 uzvaru 58 mačos «Jazz» basketbolisti saglabājuši Rietumu konferences kopvērtējuma 13.vietu, bet visas līgas kopvērtējumā pašlaik tiek apsteigtas sešas komandas. Tikmēr «Suns» ar 33 uzvarām atrodas Austrumu konferences astotajā vietā.

Biedriņš iepriekšējā vasarā no Goldensteitas «Warriors» tika aizmainīts uz «Jazz» vienību, ar kuru viņu saista atlikušais līguma gads. Latvietis šajā sezonā nopelnīs deviņus miljonus dolāru (6,58 miljonus eiro).

Pagājušā sezona Biedriņam bija sliktākā viņa deviņus gadus ilgajā NBA karjerā. «Warriors» rindās latvietis aizvadīja 53 regulārā čempionāta spēles, kurās guva vidēji 0,5 punktus un izcīnīja 2,9 atlēkušās bumbas. Salīdzinājumam - 2008./2009.gada sezonā Biedriņš vidēji ik spēlē guva 11,9 punktus un izcīnīja 11,2 atlēkušās bumbas.

Iepriekšējo trīs sezonu laikā «Jazz» komanda NBA izslēgšanas spēļu turnīrā iekļuvusi tikai reizi, kad 2011./2012.gada sezonā tika piedzīvots zaudējums jau pirmajā kārtā.