15.10.2015. 08:15

Статья целиком:

, LSM.LV - Sports

Ainara Bagatska trenētajā komandā Bērziņš laukumā pavadīja vairāk nekā 24 minūtes (24:33) un izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas. Viņš iemeta sešus no deviņiem divpunktu, trīs no četriem trīspunktu un vienīgo soda metienu.

Rolands Zaķis guva 14 punktus spēlējot vairāk nekā 15 minūtes (15:20) Ļubļanas ''Union Olimpija'' rindās spēlē pret Trento ''Dolomiti Energia'', ko Slovēnijas klubs uzvarēja ar 98:97.

Uzvaru guva arī Ojāra Siliņa pārstāvētā ''Reggio Emilia'', kas ar 82:79 pieveica Brindizi ''Enel Basket''. Siliņš izcēlās ar deviņiem punktiem, kurus sakrāja 18 minūtēs. Viņš izcīnīja arī divas atlēkušās bumbas.

Daira Bertāna pārstāvētā ''Bilbao Basket'' ar 73:76 zaudēja ''JSF Nanterre'', kurā latviešu basketbolists nepilnās 25 minūtēs guva 22 punktus.

Jau ziņoits, ka Jānis Timma guva 13 punktus un palīdzēja Sanktpēterburgas "Zenit" viesos ar 90:85 uzveikt citu Krievijas klubu Saratovas "Avtodor".

Otrdien Anžeja Pasečņika pārstāvētā Spānijas komanda "Gran Canaria" viesos ar 79:74 uzvarēja Francijas vienību Lemānas "Sarthe Basket".

ULEB Eiropas kausā 36 komandas sadalītas sešās grupas pa sešiem klubiem, kas aizvadīs divu apļu turnīru. Katras grupas četras labākās komandas iekļūs nākamajā kārtā.

Šosezon neviens Latvijas klubs ULEB Eiropas kausā nespēlē.

CAPOEIRA A.Čaka iela 59-5a, Rīga
Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба