06.10.2015. 17:53
Spānijas granda Madrides ''Real'' galvenais treneris Rafaels Benitess pēc neizšķirta 1:1 Madrides derbijā pret ''Atletico'' neslēpa, ka jūt spiedienu un kritiku savā virzienā, tomēr speciālists cenšoties no tā visa izvairīties un turpināt strādāt ierastajā ritmā.

4. oktobra vakarā ''Atletico'' stadionā jau devītajā minūtē Madrides ''Real'' vadībā izvirzīja Karims Benzemā, taču spēles otrajā daļā itin nopietns pārsvars piederēja mājiniekiem, un 83. minūtē neizšķirtu panāca Lusiano Vjeto, pie tam 23. minūtē Antuāns Grīzmans nerealizēja 11 metru soda sitienu, un pēc rezultāta izlīdzināšanas mājiniekiem bija vēl dažas labas iespējas.

''Vai jūs tiešām ticat tam, ka es varēju viņiem likt nosēsties tik zemu?'' Benitess atbildēja uz žurnālista jautājumu, kāpēc otrajā puslaikā spēle tā mainījusies ''Atletico'' par labu. ''Pārnācu no ''Napoli'' - komandas, kas guva 104 vārtus. Vai jūs domājat, ka spēlēšu no aizsardzības pie ''Real'' stūres? Komandas, kas veido iespējas, nespēlē no aizsardzības.''

''Cita lieta, ka ''Atletico'' mums piespieda to darīt. Tas nebija tas, kam bijām gatavojušies. Laidām laukumā [Mateo] Kovāčiču, bet ''Atletico'' vienalga spieda un spieda,'' turpināja ''Real'' galvenais treneris.

Benitess atzīmēja, ka zina par spiedienu, kas ir viņa virzienā: ''Zinu, ka tieku kritizēts, bet cenšos koncentrēties uz darbu ar tiem futbolistiem, kas ir palikuši manā rīcībā. Nelasu presi pārāk daudz. Svarīgākais ir tas, ko mēs darām un ko saku cilvēkiem. Neciešu, kad lasu presi. Ir lietas, kam nepievēršu uzmanību.''

Izmantotie resursi:Real Madrid news: Benitez hits back at...