29.01.2014. 17:37
Pasaules bendija čempionāta B divīzijas spēlē Latvijas izlase ar 7:4 pārspēja ungārus, uzvarot savā apakšgrupā un iekļūstot turnīra ceturtdaļfinālā.

Krievijas pilsētā Irkutskā notiek pasaules bendija čempionāts, kurā viena no dalībniecēm ir arī Latvijas vīriešu valstsvienība. Latviešiem pagaidām starts padevies diezgan sekmīgs – izcīnītas divas uzvaras trīs mačos un garantēta vieta B divīzijas ceturtdaļfinālā.

Šodien Latvijas bendija izlase ar 7:4 pārspēja Ungārijas valstsvienību, piecus vārtus gūstot Maksimam Blemam. Iepriekš Latvijas sportisti pārspēja Nīderlandi (10:3) un cīnījās neizšķirti ar igauņiem (4:4). Ar iespēto pietika, lai iekļūtu ceturtdaļfinālā, kur jau rīt Latvijas komandai pretī stāsies Vācija.

Jāpiebilst, ka astoņas spēcīgākās bendija izlases startē A divīzijas turnīrā, bet atlikušās spēlē B divīzijā, līdz ar to augstākais, uz ko Latvijas komanda var cerēt pasaules kopējā ieskaitē, ir devītā vieta.

Izmantotie resursi:Federation of International Bandy | Federation...Официальный сайт XXXIV Чемпионата мира по...