20.11.2014. 17:54
Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē šodien neveiksmi piedzīvoja Oskars Bārtulis un Astanas "Barys", kas izbraukumā ar 1:2 pēcspēles metienos atzina Omskas "Avangard" pārākumu.

Rezultāts tika atklāts vien otrā perioda vidū, kad Janu Laco "Barys" vārtos pārspēja Zviedrijas izlases aizsargs Ēriks Gustafsons. Trešās trešdaļas sākumā Romāns Savčenko panāca izlīdzinājumu – laukumā tobrīd bija arī Latvijas izlases aizsargs Oskars Bārtulis.

Papildlaikā vārti netika gūti, bet pēcspēles metienos vienīgo ripu "Avangard" labā iemeta Čads Kolariks. Omskas hokejisti spēles gaitā 52 reizes meta pa "Barys" vārtiem, tomēr Astana salūza tikai bullīšos.

Bārtulis laukumā pavadīja 24 minūtes un deviņas sekundes, kas bija ceturtais ilgākais spēles laiks "Barys" rindās. Latvijas aizsargs spēlēja otrajā maiņā, vienreiz meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu metienu un izpildīja divus spēka paņēmienus.