06.01.2016. 12:02
Iespaidīgu spēles laiku Kontinentālās hokeja līgas (KHL) čempionātā laukumā pret Magņitogorskas «Metallurg» komandu trešdien pavadīja Oskars Bārtulis, izceļoties arī ar rezultatīvu piespēli.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

28 gadus vecais latviešu aizsargs palīdzēja Vladivostokas «Admiral» ar 2:0 savā laukumā apspēlēt «Metallurg», Tālo Austrumu komandai tiekot pie sestās uzvaras pēdējos astoņos mačos.

Rezultātu 17. minūtē atklāja Konstantīns Makarovs. Viņš guva arī savas komandas otros vārtus, kad otrās trešdaļas sākumā vairākumā rezultatīvi asistēja Bārtulis. Spēles atlikušajā daļā rezultāts nemainījās.

Bārtulis uz ledus pavadīja 31 minūti un 4 sekundes, kas bija otrs ilgākais laiks mačā. Viņš izpildīja četrus metienus pa vārtiem, bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī komandai nopelnīja divu minūšu vairākuma iespēju.

Latvijas izlases aizsargs šajā sezonā laukumā devies 40 mačos, kuros izcēlies ar 8 vārtu guvumiem un 12 rezultatīvām piespēlēm.

Turnīra tabulas Austrumu konferences kopvērtējumā «Admiral» pakāpusies uz ceturto pozīciju, savukārt «Metallurg» atrodas otrajā vietā. Priekšā austrum zonā Vladivostokas vienībai atrodas tikai Novosibirskas «Sibirj» (3.) un līderpozīcijā esošā Omskas «Avangard».

Latvijas Izpletņlēkšanas Federācija Lienes 1-17, Rīga, LV-1009
    Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА