04.03.2015. 18:23
Latvijas aizsargu Artūra Kuldas un Oskara Bārtuļa pārstāvētās komandas trešdien cieta neveiksmi Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences ceturtdaļfināla sēriju ceturtajos mačos.

Статья целиком:

Bārtuļa pārstāvētā Kazahstānas vienība Astanas «Baris» ar 3:4 (0:2, 1:0, 2:2) savā laukumā piekāpās Omskas «Avangard» komandai, un sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva neizšķirts 2-2.

Spēles ievadā «Avangard» pārņēma vadību ar 2:0, tomēr līdz trešās trešdaļas ievadam mājinieki spēja panākt izlīdzinājumu. Turpinājumā gan Omskas klubs guva vēl divus vārtus, gūstot otro panākumu sērijā, jo «Baris» deficītu līdz minimumam samazināja vien noslēdzošajā minūtē.

Bārtulis šajā cīņā laukumā pavadīja 14 minūtes, cīņas gaitā izceļoties ar vienu metienu pa vārtiem un vienu bloķētu pretinieku raidījumu.

Tikmēr jau trešo neveiksmi cieta Kuldas pārstāvētā Ufas «Salavat Julajev», kas savu skatītāju priekšā ar 4:6 (3:2, 0:3, 1:1) piekāpās pašreizējai Gagarina kausa glabātājai Magņitogorskas «Metallurg», sērijā nonākot iedzinējos ar 1-3.

Šajā mačā 17.minūtē Ufas hokejisti izvirzījās vadībā ar 3:1, tomēr nākamos četrus vārtus guva viesi. Kaut 56.minūtē Ivans Višņevskis samazināja deficītu līdz 4:5, neko vairāk «Salavat Julajev» komandai paveikt neizdevās.

Uzvarētāju komandā ar trim precīziem metieniem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Sergejs Mozjakins.

Kulda šajā cīņā laukumā pavadīja 20 minūtes un 26 sekundes, veicot deviņus spēka paņēmienus un trīs reizes bloķējot pretinieku raidījumus. Tāpat Kulda nopelnīja divas soda minūtes, kuru izciešanas laikā Mozjakins samazināja savas komandas deficītu līdz 2:3.

Vēl vienā duelī trešo panākumu sērijā guva spēcīgā Kazaņas «Ak Bars» komanda, kas izbraukumā ar 2:0 (0:0, 2:0, 0:0) pieveica Jekaterinburgas «Avtomobilist». Sērijā Kazaņas vienība pārņēma vadību ar 3-1.

Visas sērijas ilgs līdz vienas komandas četrām uzvarām.