02.12.2013. 11:55
Vakar Spānijas čempionāta spēlē futbola superklubs "Barcelona" piedzīvoja pirmo "La Liga" zaudējumu šosezon, ar 0:1 piekāpjoties Bilbao "Athletic". Aizvadītajā nedēļā tas bija jau otrais Barselonas kluba zaudējums, tomēr Katalonijas kluba nometne satraukumu vēl neizrāda.

Pagājušajā nedēļā Spānijas futbola superklubs "Barcelona" aizvadīja pa spēlei UEFA Čempionu līgā un Spānijas čempionātā, abos mačos ciešot neveiksmes. 26.novembrī Amsterdamā "Barcelona" ar 1:2 piekāpās vietējam "Ajax", bet 1.decembra mačā Bilbao ar 0:1 atzina "Athletic" pārākumu.

Neskatoties uz diviem zaudējumiem pēc kārtas, "Barcelona" galvenais treneris Herardo Martino un komandas futbolisti pēcspēles komentāros neizrādīja satraukumu. "Ja man jākomentē pirmās 70 minūtes, tad jāsaka, ka mēs spēlējām labi. Pirmais puslaiks bija viens no labākajiem šajā sezonā," zaudējumu Bilbao komentēja Martino. "Mani nekas nemulsina šajā situācijā. Būtu nelāgi, ja mana komanda nezinātu, ko darīt laukumā, tomēr šodien mēs tādu situāciju neredzējām," piebilda argentīniešu speciālists.

Līdzīgu viedokli pauda arī vairāki "Barcelona" futbolisti, turklāt norādot, ka tagad būtiskāk ir koncentrēties uz atlikušajām spēlēm šogad. "Nav pamata satraukumam, mums tikai jāturpina spēlēt. Šogad mums jāuzvar divās atlikušajās Spānijas čempionāta spēlēs un jāmācās gan no mūsu kļūdām, gan no pozitīvajiem elementiem," norādīja pussargs Serhio Busketss.

Pozitīvu skatījumu demonstrēja arī Havjers Maskerano: "Nevienam nepatīk zaudēt, tomēr neaizmirsīsim, ka mēs joprojām esam līderi. Mums jāizlabo kļūdas un jāskatās arī uz pozitīvajām lietām. Jāuzvar visas atlikušās spēles šogad, sākot jau ar spēlēm pret "Cartagena" un "Villareal"."

Decembrī "Barcelona" atlikuši vēl pieci mači. 6. un 17.decembrī "Copa del Rey" ietvaros Barselonas futbolisti aizvadīs spēles ar "Cartagena", bet 11.decembrī Čempionu līgas mačā uzņems Glāzgovas "Celtic". Spānijas čempionātā "Barcelona" nākamās spēles paredzētas ar "Villareal" (14.decembrī) un "Getafe" (22.decembrī).

Izmantotie resursi:Official FC Barcelona Web Site - Barça |...Goal.comDace, Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība Dace, Latvijas Mazturīgo atbalsta biedrība Burtnieku 26, Rīga, LV-1039
Бояре Ольга Бояре ОльгаБокс, Аэробика
Регистрация