23.01.2014. 23:54

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

  • Neimars: Neesmu vērts 57 miljonus eiro 2013. g. 4. jūnijs

Roselja atkāpšanās saistīta ar Brazīlijas talanta Neimara iegādi. Futbolists «Barcelona» komandai pievienojās iepriekšējā vasarā, no Brazīlijas komandas «Santos» pārnākot par 57,1 miljonu eiro. Vēlāk noskaidrojās, ka brazīliešu klubam no šīs summas tika tikai 17,1 miljons, kamēr pārējā daļa - uzņēmumam «N&N», kura līdzīpašnieki ir Neimara ģimene.

Roseljs gan taisnojās, ka viss Neimara darījumā ir noticis normas robežās, taču nesen šī lieta tika nodota Spānijas Augstākajā tiesā, bet pats nu jau bijušais «Barcelona» prezidents tiek turēts aizdomās par nelikumīgu līdzekļu piesavināšanos.

Barselonā dzimušais Roseljs, kuram tagad ir 49 gadi, par titulētā kluba prezidentu kļuva 2010.gadā, taču jau pirms tam bija darbojies tā valdē. Tagad prezidenta pienākumus pārņems viceprezidents Hoseps Marija Bartomeu.

«Barcelona» komanda šobrīd ar 51punktu 20 spēlēs ir Spānijas čempionāta līdervienība, bet tikpat punktus iekrājusi arī šosezon veiksmīgi spēlējošā Madrides «Atletico» vienība.Jūras zirgi Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Аглениекс Аигарс Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация