17.01.2016. 20:08
Anglijas Premjerlīgas 22. spēļu kārtas mačā šodien Londonas "Arsenal" izbraukumā „Britannia” stadionā cīnījās neizšķirti 0:0 ar "Stoke City", kas ļāva londoniešiem apsteigt "Leicester City" un pakāpties uz līderpozīciju Premjerlīgas kopvērtējumā.

„Arsenal” šajā mačā nācās iztikt bez Vācijas izlases pussarga Mesuta Ezila, kurš iedzīvojies savainojumā. Tāpat atgriezties ierindā pēc traumas nepaspēja arī čīlietis Aleksis Sančess. Pirmos draudus pretinieku vārtiem radīja „Arsenal”, tomēr 14. minūtē Marko Arnautovičs bija vēl tuvāk, lai izvirzītu vadībā „Stoke City”. Puslaika vidū ar izdevībām apmainījās Ibrahims Afellajs un Olivjē Žirū, kuram bija labākā iespēja gūt vārtus pirmajās 45 minūtēs. Turpinājumā arvien bīstamāk uzbrukt sāka „Arsenal” un vistuvāk rezultatīvam sitienam bija Alekss Oksleids-Čemberlens, bet puslaika izskaņā savu meistarību nācās apliecināt arī viesu vārtsargam Petram Čeham.

Otro puslaiku aktīvi iesāka „Arsenal” komanda un jau pirmajās minūtēs pēc stūra sitiena Žirū ar galvu raidīto bumbu tikai ar pirkstu galiem spēja aizķert „Stoke City” vārtsargs Džeks Batlends, bet pēc Teo Volkota kritiena soda laukumā viesi pieprasīja 11 metru soda sitienu. 58. minūtē divreiz pēc kārtas savu meistarību demonstrēt nācās Čeham, kurš vispirms tika galā ar Hoselu, bet pēc tam ar Bojana Krkiča sitienu.

Nepilnas desmit minūtes vēlāk Čeham atkal bija jāglābj Londonas klubs no vārtu zaudējuma, kad Hoselu pārāk viegli izlauzās cauri viesu aizsardzībai. Mača beigu daļā "Stoke City" pēc Džonatana Voltersa sitiena varēja izraut uzvaru, taču londoniešus šoreiz izglāba ne tikai vārtsargs, bet arī pussargs Ārons Remzijs.

Spēle Rezultāts Vārtu guvēji
Tottenham – Sunderland 4:1 (1:1) Ēriksens 42' 67' Dembelē 59' Keins 79'(11m) – van Ānholts 40'
Man. City – Crystal Palace 4:0 (2:0) Delfs 22' Agvero 41' 68' Silva 84'
Chelsea – Everton 3:3 (0:0) Košta 64' Fabregass 66' Terijs 90'+8– Terijs 50'(s.v.) Mirallass 56' Mori 90'
Bournemouth – Norwich 3:0 (1:0) Goslings 10' Danielss 54'(11m) Afobe 75'
Southampton – WBA 3:0 (2:0) Vords-Prauss 5' 35'(11m) Tadičs 72'
Newcastle – West Ham 2:1 (2:0) Peress 6' Veinaldums 15' – Jelavičs 49'
Aston Villa – Leicteser 1:1 (0:1) Žesteds 75' - Okazaki 28'
Liverpool – Man. United 1:1 (0:0) Rūnijs 78’
Stoke – Arsenal 0:0
Swansea – Watford 22:00 18.01