28.11.2014. 15:54
Viens no Latvijas labākajiem spīdveja braucējiem Kjasts Puodžuks arī nākamajā sezonā pārstāvēs Daugavpils «Lokomotīves» vienību.

Статья целиком:

, apollo.lv, Sports

Līdz ar to «Lokomotīve» ziņo, ka vietējo braucēju komplektācija nākamajai sezonai ir noslēgusies. Bez Puodžuka Daugavpils vienībā brauks arī Maksims Bogdanovs, Andžejs Ļebedevs, Jevgēņijs Karavackis, Ivans Plešakovs, Gavrila Beinarovičs un Dāvis Kurmis.

Pagaidām neskaidra vēl esot Vjačeslava Girucka nākotne, jo 25 gadus vecais sportists plānojot noslēgt karjeru.

Jau iepriekš «Lokomotīve» ziņoja, ka tās sastāvā paliks arī somu braucējs Jūnass Kilmakorpi, bet ar pārējiem potenciālajiem jaunpienācējiem no ārvalstīm pagaidām turpinoties sarunas.

Šogad «Lokomotīve» nosargāja vietu Polijas pēc spēka otrajā līgā, 14 kārtās izcīnot 16 punktus un noslēguma kopvērtējumā ierindojoties sestajā vietā astoņu komandu konkurencē.

Iepriekšējā sezonā, kad sacensības vēl nesa pirmās līgas vārdu, «Lokomotīve» ierindojās trešajā vietā, bet šosezon vienības galvenais uzdevums bija iekļūt čempionāta labāko komandu četriniekā, kas gan netika sasniegts.Jūras zirgi Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Аглениекс Аигарс Гребля на байдарке и каноэ, Гребной слалом
Регистрация