01.07.2015. 08:52
"Copa America 2015" finālu šonakt sasniedza Argentīnas futbola izlase, kas ar 6:1 sagrāva Paragvaju. Divus vārtus argentīniešu labā guva Anhels di Marija.

Paragvajas futbolisti ceļā uz pusfinālu izslēdza vienu no turnīra favorītēm Brazīliju, bet šonakt tiem pretī stājās vēl viens grands - Argentīna. Uz vēl vienu pārsteigumu Paragvaja nebija spējīga, piekāpjoties ar graujošo 1:6.

Rezultāts tika atklāts jau 15. minūtē, kad vārtus guva argentīniešu aizsargs Markoss Roho, bet 27. minūtē Havjērs Pastore panāca 2:0. Pirmā puslaika izskaņā Lukass Barioss samazināja Argentīnas pārsvaru, taču otrā puslaika sākumā Herardo Martino vadītā komanda atņēma Pargvajai cerības uz uzvaru.

Anhels di Marija sešu minūšu laikā guva divus vārtus, bet turpinājumā Argentīna pievienoja vēl divus precīzus sitienus – 6:1. Di Marijam visā spēlē divi vārti un rezultatīva piespēle, Pastorem vārti un divas piespēles, savukārt Lionels Mesi izcēlās ar trim piespēlēm, turklāt palīdzēja noorganizēt vēl divus vārtu guvumus.

Finālā Argentīnai pretī stāsies turnīra saimniece Čīle, kas izslēgšanas spēlēs pārspēja Urugvajas (1:0) un Peru (2:1) futbolistus. Fināls notiks 4. jūlijā plkst. 23:00.

Argentīnieši "Copa America" finālā spēlēs pēc viena turnīra pārtraukuma. Argentīna finālā spēlēja 2004. un 2007. gadā, tomēr abās reizēs atzina Brazīlijas pārākumu. Pēdējo reizi Argentīna uzvarēja 1993. gadā, kad ar 2:1 pārspēja Meksiku. Abus vārtus toreiz guva leģendārais Gabriels Batistuta. Čīlei tikmēr tas būs pirmais fināls kopš 1987. gada - čīlieši vēl ne reizi nav uzvarējuši "Copa America" (četras reizes sasniegts fināls).

Izmantotie resursi:Goal.comLive scores, results, fixtures, tables,...

Чернявский Владислав Чернявский ВладиславДзюдо, Самбо, Джиу-джитсу, Боевое самбо, ММА