18.01.2014. 19:08
Šodien Kēnigzē trasē (Vācija) sācies Pasaules kausa izcīņas 5.posms junioriem kamaniņu sportā.

Kā pirmie uz starta līnijas stājās A vecuma grupas jaunieši, kur mūsu lielākās cerības bija uz Kristeru Aparjodu, un viņš savus fanus nepievīla arī šoreiz. Divu braucienu summā uzrādot laiku 1 minūte 42.630 sekundes Kristers bija ātrākais, aiz sevis atstājos divus Vācijas sportistus - Markusu Švābu un Markusu Hummeru.

Otrs mūsu A vecuma grupas jaunietis Edgars Karnītis savās pirmajās starptautiska mēroga sacensībās ārpus Latvijas, šosezon, divu braucienu summā uzrādot laiku1 minūte 49.927 sekundes ierindojās 27. vietā.

A vecuma grupā jaunietēm labākā no Latvijas bija Kendija Aparjode, kas divu braucienu summā uzrādīja laiku 1 minūte 37.089 sekundes un ierindojās 12.pozīcijā. Anda Upīte kurai šīs sacensības šosezon bija pirmās ārpus Latvijas, uzrādot laiku 1 minūte 38.987 sekundes palika 25.vietā. Sacensību uzvarētāja Viktorija Hufnagla no Vācijas uzrādīja laiku 1 minūte 34.743 sekundes.

Divnieku konkurencē junioriem Latvijas ekipāža Kristens Putins/Kārlis Krišs Matuzels palika 10.vietā. Divu braucienu summā ekipāža uzrādīja laiku 1 minūte 46.906 sekundes. Par sacensību uzvarētājiem atzina Vācijas ekipāžu Timu Brendelu/Florianu Funku, kas divu braucienu summā uzrādīja laiku 1 minūte 42.659 sekundes.

Rīt sacensībās iesaistīsies juniors Riks Kristens Rozītis un Alise Evelīna Mitkus.

Informāciju sagatavoja:Mērija Ansviesule