04.02.2015. 12:40
Krievijas sieviešu basketbola komanda Jekaterinburgas UGMK maksās titulētajai amerikāņu basketboliste Diānai Taurasi, lai viņa šovasar nespēlētu Sieviešu nacionālās basketbola asociācijas (WNBA) čempionātā.Kā vēsta ietekmīgais sporta...

Статья целиком:

, Diena.lv, Sports

Kā vēsta ietekmīgais sporta medijs ESPN, Taurasi par savu nespēlēšanu WNBA saņems 1,5 miljonus dolāru (1,3 miljonus eiro), lai gan pērn, pārstāvot šīs līgas komandu Fīniksas Mercury, viņa saņēma 100 000 dolāru (87 000 eiro).

Tiek vēstīts, ka 32 gadus vecā Taurasi, kura ir trīskārtējā olimpiskā čempione, izlaidīs šī gada WNBA sezonu, bet šajā turnīrā atgriezīsies nākamgad, kad turklāt norisināsies arī Riodežaneiro olimpiskās spēles.

Taurasi WNBA spēlējusi jau 11 gadus, bet pārējo laiku pavadījusi Eiropas klubos.

"Atteikties spēlēt WNBA bija lēmums manās interesēs," paudusi Taurasi. "Krievijas klubs ir apņēmies man samaksāt par atpūtu, un būtu aplami no manas puses noraidīt šādu iespēju."

Pērn Taurasi kopā ar latvieti Aneti Jēkabsonu-Žogotu aizveda Mercury līdz WNBA čempiontitulam, kas ir komandas trešā trofeja tās pastāvēšanas vēsturē. Iepriekš amerikāniete palīdzēja Fīniksas klubam uzvarēt WNBA čempionātā arī 2007. un 2009.gadā.

Taurasi ir WNBA visu laiku otrā rezultatīvākā basketboliste, bet pērn viņa tika atzīta par finālsērijas vērtīgāko spēlētāju.

Atpūta šogad Taurasi varētu palīdzēt nākamgad, kad viņai ar ASV izlasi būs iespēja izcīnīt jau ceturto olimpisko zelta medaļu, bet pērn viņa otro reizi karjerā kļuva par pasaules čempioni.

Taurasi UGMK komandu pārstāv kopš 2012.gada, palīdzot vienībai pa šo laiku vienreiz uzvarēt FIBA Eirolīgā un divreiz - Krievijas čempionātā.Dartija Iecava, Grāfa laukums 7, Iecavas n., LV-3913
Рерих Янис Рерих ЯнисГреко-римская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба
Регистрация