02.04.2015. 20:02
Kazaņas «Ak Bars» komanda ceturtdien pietuvojās Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa finālam, izcīnot kārtējo uzvaru Austrumu konferences finālsērijā.

Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• SKA pārtrauc CSKA uzvaru sēriju Rietumu konferences finālā vakar

Sērijas ceturtajā mačā Kazaņas «Ak Bars» viesos ar 1:0 (0:0, 0:0, 0:0, 1:0) papildlaikā pārspēja Novosibirskas «Sibirj» komandu, sērijā līdz četrām uzvarām būdama vadībā ar 3-1.

Pirmajā trešdaļā aktīvāki bija mājinieki, taču otrajā periodā iniciatīva piederēja «Ak Bars» hokejistiem. Tiesa, nevienā no pirmajiem diviem periodiem netika atklāts spēles rezultāts. Trešā perioda sākumā «Sibirj» hokejisti izdarīja bīstamu metienu pa «Ak Bars» rindās spēlējošā zviedra Andeša Nilsona sargātajiem vārtiem, pēc kā spēles tiesnešiem bija jāskatās video atkārtojums. Taču arī tad vārti netika ieskaitīti. Mača rezultāts neizmainījās līdz pat pamatlaika beigām, tādējādi komandām bija jāaizvada papildlaiks.

Uzvaras vārtus papildlaikā guva zviedru leģionārs Oskars Mellers, kurš ar spēcīgu metienu pārspēja «Sibirj» vārtsargu čehu Aleksandru Salāku.

Šosezon šī ir jau piektā «sausā» Nilsona spēle Gagarina kausa izcīņā, savos vārtos neielaižot nevienu ripu.

Šīs sērijas piektais mačs norisināsies sestdien Kazaņā.

Kā zināms, «Sibirj» hokejisti Austrumu konferences pusfināla sērijā pieveica pagājušās sezonas Gagarina kausa čempioni Magņitogorskas «Metallurg». Savukārt «Ak Bars» uzvarēja Omskas «Avangard» vienību.

Trešdien pirmo panākumu Gagarina kausa izcīņas Rietumu konferences finālsērijas cīņās guva Sanktpēterburgas SKA komanda, kas dueļa ceturtajā mačā ar 4:1 savā laukumā pieveica Maskavas CSKA. Sērijā ar 3-1 vēl joprojām vadībā ir Maskavas komanda.

Uzvarētāji Gagarina kausa izcīņas sērijās tiek noskaidroti dueļos līdz vienas komandas četrām uzvarām. Šo sēriju uzvarētāji iekļūs līgas finālā.