13.07.2014. 17:32
KHL klubs Kazaņas "Ak Bars" paziņojis, ka par galveno treneri uz trim nākamajām sezonām ieceļ Zinetulu Bilaļetdinovu, kurš kopš marta strādāja kā šīs komandas viceprezidents un ģenerālmenedžeris.

Par Zinetulas Biļaļetdinova kļūšanu par "Ak Bars" galveno treneri tika runāts jau labu laiciņu iepriekš, taču tikai šodien, kad hokejisti atgriezušies no vasaras atvaļinājuma, Biļaļetdinovs oficiāli apstiprināts amatā un jau novadījis pirmo treniņu.

Biļaļetdinovs, kurš Kazaņas komandu jau trenēja laika posmā no 2004. līdz 2011. gadam, noslēdzis līgumu ar "Ak Bars" uz nākamajām trim sezonām. Bijušais Krievijas izlases treneris martā bija uzņēmies "Ak Bars" ģenerālmenedžera un viceprezidenta pienākumus, kamēr sezonu līdz galam novadīja Valērijs Belovs, kurš komandu trenēja kopš 2012. gada, bet nu būs galvenā trenera palīgs.

Belova vadībā "Ak Bars" iekļuva Gagarina kausā, taču pirmajā kārtā nācās piekāpties "Sibirj". Savukārt Biļaļetdinovs Kazaņu aizveda līdz KHL čempionu titulam 2009. un 2010. gadā. Sezonu pēc tam Biļaļetdinovs tika iecelts par Krievijas izlases galveno treneri, kurai palīdzēja kļūt par pasaules čempioni, taču 2013. gada PČ sekoja apstāšanās ceturtdaļfinālā, turklāt ar smago 3:8 pret ASV, bet pēc neveiksmes Soču olimpiādē Biļaļetdinovs tika atbrīvots no amata, kuru ieņēma Oļegs Znaroks.

Starpsezonā Kazaņas komanda jau pastiprinājusi sastāvu ar zviedru Oskaru Melleru un Džastinu Azevedo, kurš sevi iespaidīgi parādījas KHL finālā Prāgas "Lev" sastāvā, savukārt maiņas darījumā iegūts baltkrievu uzbrucējs Sergejs Kosticins.

Izmantotie resursi:Зинэтула Билялетдинов – Главный тренер «Ак Барса»Jūras zirgi Zvejniekciems, Upes 6, Saulkrastu p., Saulkrastu n., LV-2161
Бояре Ольга Бояре ОльгаБокс, Аэробика
Регистрация