Статья целиком:

, TVNET.LV, Sporta jaunākās ziņas

• «Dinamo» pēdējā mājas spēlē pirms Olimpiādes pieveic «Amur» vakar
  • Karsumam vārti pret Rēdliha un Sprukta pārstāvēto «Lokomotiv» vakar

Svētdien aizvadītajā cīņā Rīgas «Dinamo» pieveica vienu no līgas vājākajām komandām «Amur» ar rezultātu 4:1. Šī Latvijas vienībai bija pēdējā mājas spēle pirms Soču olimpiskajām spēlēm.

«Kopumā no mūsu puses bija laba spēle. Pirms otrās trešdaļas uztrauca, ka joprojām nebija atklāts rezultāts un galvenais nedrīkstēja aizrauties ar uzbrukumu,» izteicās Ābols. «Ar smagu darbu guvām divus vārtus, bet pēc tam paši sev radījām problēmas un mačs izvērtās nervozs.»

«Čaļi cīnījās un pašatdeve bija laba,» savus puišus slavēja Ābols, atklājot, ka gaidāmajā sezonas noslēdzošajā izbraukuma sērijā nedosies rīdzinieku kapteinis Sandis Ozoliņš, kuram gaidāma «veselības uzlabošanas kūre».

Mačā ar «Amur» kopš otrās trešdaļas vidus vairs laukumā nedevās rīdzinieku snaiperis Marcels Hosa, bet par viņa veselības stāvokli skaidrība nebūs ātrāk par pirmdienu.

«Šis bija smags mačs. Labi spēlējām savā zonā un nepieļāvām daudz kļūdu,» stāstīja «Amur» galvenais treneris Jevgēņijs Popihins. «Parādījām raksturu un centāmies, tomēr pietrūka meistarības.»

Turpinājumā rīdziniekiem gaidāmi četri mači izbraukumā, bet pēc tam būs pārtraukums, kas saistīts ar Soču olimpiskajām spēlēm. Pēc tām tiks aizvadītas pēdējās trīs regulārā čempionāta mājas spēles un viens izbraukuma mačs.

Ar 80 punktiem 46 spēlēs Latvijas klubs Rietumu konferences kopvērtējumā pakāpās uz piekto vietu, tomēr no trešās vietas to šķir tikai trīs punkti. Tikmēr astotās vietas īpašnieki Jaroslavļas «Lokomotiv» atpaliek jau par 11 punktiem, bet vēl par sešiem punktiem mazāk ir devītajā vietā esošajai Mitišču «Atlant» komandai.