25.01.2014. 23:37
Ar vārtu guvumu Šveices otrajā stiprākajā līgā šovakar atzīmējies Aleksejs Širokovs, kura pārstāvētā "Red Ice" gan ar 3:4 atzina Langnau "Tigers" pārākumu, savukārt Krievijas Augstākajā līgā rezultatīvu piespēli atdevis Kaspars Saulietis.

Brāļu Alekseja un Maksima Širokovu pārstāvētā "Red Ice" šovakar tikās ar Langnau "Tigers" vienību, spraigā cīņā piekāpjoties pretiniekiem ar 3:4.

Gan pirmajā, gan arī otrajā periodā abas komandas apmainījās vārtu guvumiem, rezultātam vēstot 2:2, taču izšķirošs izrādījās trešā perioda ievads, kad vārtus "Tigers" labā guva Jurajs Kolnīks un Simons Sterči. Perioda vidū Širokovs panāca 3:4, taču neizšķirtu "Red Ice" hokejistiem panākt tā arī neizdevās.

Aleksejs maču aizvadīja komandas pirmajā uzbrucēju virknējumā, savukārt Maksims spēlēja otrajā aizsargu pārī.

Krievijas Augstākajā līgā šovakar laukumā tikās trīs Latvijas hokejisti, Kaspara Saulieša un Artura Mickeviča pārstāvētajai Ņeftekamskas "Toros" ar 3:2 pārspējot Aleksandra Jerofejeva pārstāvēto Aļmetjevskas "Neftyanik" vienību.

Saulietis rezultatīvu piespēli atdeva jau komandas pirmo vārtu guvumā mača ceturtajā minūtē, savukārt Arturs Mickevičs maču noslēdza ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem, bet Jerofejevam negatīvs lietderības koeficients "-1".

Arī šovakar bezvārtu zaudējumu piedzīvojusi Gunta Galviņa pārstāvētā Stokholmas AIK, kas kārtējā Zviedrijas hokeja līgas spēlē ar 0:3 piekāpās Luleo hokejistiem. Divus vārtus uzvarētājus labā guva Līnuss Klāsens, savukārt Galviņš laukumā pavadīja 21:55 minūtes, to laikā izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Mika Lipsberga, Elvija Biezā, Raimonda Vilkoita un Edgara Dīķa pārstāvētā "Jokipojat" šovakar atkārtoti tikās ar "SaPKo" vienību, šoreiz piekāpjoties pretiniekiem ar 1:4. Vienīgos vārtus "Jokipojat" guva mača pēdējā minūtē, kad precīzs bija Janne Niva. Dīķis maču noslēdza ar divām soda minūtēm, savukārt Vilkoits uz noraidīto soliņa sēdās divreiz.

Tamperes "Ilves" bez latviešu uzbrucēja Roberta Jekimova ierindā šovakar ar 1:4 piekāpās Pori "Assat" hokejistiem. "Assat" pirmos divus vārtus guva Henri Heimo. Nesen no traumas atlabušais Roberts Jekimovs mačam nebija pieteikts.

Izmantotie resursi:nationalleague.chВысшая хоккейная лига - Официальный сайтStart - AIK HockeyMestisEtusivu - Liiga

Михайлов Юрий Михайлов ЮрийГреко-римская борьба, Вольная борьба, Женская борьба, Борьба на поясах, Пляжная борьба