03.06.2014. 12:01
Latvijas nacionālās sieviešu basketbola komandas galvenais treneris Ainārs Zvirgzdiņš neslēpj, ka ar valstsvienību plāno iekļūt Eiropas čempionāta (EČ) finālturnīrā, kvalificēties olimpisko spēļu atlases turnīram un piedalīties 2016. gada Riodežaneiro olimpiskajās spēlēs.

  • Latvijas basketbolistes piedzīvo pirmo neveiksmi pārbaudes spēlēs 2014. g. 30. maijs

«Kāpēc es atgriezos pie sieviešu izlases? Redzēju, ka ir daudzas jaunas un talantīgas spēlētājas, kurām būtu pēdējais laiks iziet starptautiskā apritē. Lai tas notiktu, viņām ir nepieciešams sasniegt augstākus rezultātus izlašu līmenī,» LTV7 raidījumam «Sporta studija» sacīja Zvirgzdiņš, kurš jau savulaik aizvedis valstsvienību līdz Eiropas čempionāta ceturtajai vietai.

Savu dalību Eiropas čempionāta finālturnīrā trenerim apsolījusi viena no visu laiku labākajām valsts basketbolistēm Anete Jēkabsone-Žogota.

Zvirgzdinš pēdējā laikā nopietni pievērsies ezotērikai un astroloģijai, kas palīdz darbā ar komandu. «Zvaigznes rāda, ka 2015. un 2016. gads ir veiksmīgākie manā karjerā. Gribu ticēt, ka tā arī būs,» teica speciālists.Balance Gym, sporta klubs Prūšu 46, Rīga, LV-1057
Kapitaņņikovs Semjons Brīvā cīņa, Brīva cīņa sivietēm, Pludmales cīņa
FTA
Reģistrēties