03.06.2014. 13:20

Pilna vērsija:

, LSM.LV - Sports

Zvirgzdiņa sev izvirzītie trīs mērķi ir Eiropas čempionāta kvalifikācija, Eiropas čempionāts un 2016.gada Riodežaneiro olimpiskās spēles. Trenerim ir sajūtas, ka spēcīgākās Latvijas basketbolistes vēlas atgriezties izlasē. Zane Tamane spēlē jau tagad, bet Jēkabsone-Žogota ir gatava pievienoties Eiropas čempionāta finālturnīrā.

Jaunības prasmes izlasē ir pietiekamas, lai radītu cīnīties spējīgu komandu, atzina Zvirgzdiņš. Viņš paskaidroja, ka lieliem profesionāļiem ir svarīgi, lai būtu komandas biedri, kas spēj radīt situācijas un spriedzi pretiniecēm. Savukārt izlases jaunajām basketbolistēm ir vajadzīgi augstāki rezultāti valstsvienību līmenī, lai viņas tiktu pamanītas pasaulē. 

Zvirgzdiņš uzskata, ka Latvijas valstsvienībai 2008.gadā Pekinas olimoiskajās spēlēs bija liela emocionālā vēlme, bet tam līmenim komanda tomēr nebija gatava, ja salīdzina ar pasaules spēcīgāko valstu izlasēm. Zvirgzdiņš uzskata, ka pēc astroloģiskām zīmēm 2015. un 2016.gads viņam būs karjerā veiksmīgāks, un ir pamats labus sasniegumus gaidīt arī no izlases meitenēm. Aquatic Vita, SIA Brīvības gatve 314, Rīga, LV-1006
Mironceva Oksana Mironceva  OksanaTaekvondo, Kikbokss
FTA
Reģistrēties