09.02.2017. 07:50

Pusfinālā “bebri” tikās ar pirmās līgas komandu “Rebond Ottignies”. Pirmā spēle 1. februārī paliks atmiņā ar tiesnešu neierašanos – kā izrādījās vēlāk, soģus neviens nebija informējis. Stundas laikā izdevās sarunāt divus citus tiesnešus, bet “Castors Braine” viesos svinēja uzvaru ar 115:47.

Arī pirms otrās spēles viss nebūt nebija vienkārši – mājinieku komandai spēlei pieteica tikai septiņas spēlētājas. Kalea Kūpere pirmās spēles izskaņā guva savainojumu, nespēlēja arī Ance Aizsila, tādējādi “Castors Braine” kārtējo reizi šosezon nācās iztikt ar ļoti ierobežotu rotāciju.

Laukumā viss ātri nostājās savās vietās. “Castors Braine” pirmās trīs ceturtdaļas uzvarēja ar attiecīgi 14, 28 un 23 punktu pārsvaru. Otrā spēle noslēdzās ar graujošo rezultātu 118:42 (29:15, 35:7, 30:7, 24:13), bet divu spēļu summā Ainara Zvirzgdiņa komanda bija pārāka ar 233:89.

Visas mājinieču spēlētājas guva astoņus vai vairāk punktus, bet trijām izdevās sasniegt 20 punktu robežu. Antonija Delaera sameta 22 punktus, savukārt Sileste Trehana-Deivisa un Merike Andersone pievienoja pa 20 punktiem katra.

“Castors Braine” pretinieces tiks noskaidrotas “Declercq Stortbeton Waregem” un “Kangoeroes Basket Willebroek” divcīņā. Finālspēle notiks 19. martā “La salle Ballens” zālē.

Izmantotie resursi:Coupe de Belgique - Mithra Castors Braine vs...Kušnira Natālija Kušnira NatālijaFitness, Aerobika, Body-Bike
FTA
Reģistrēties