08.03.2015. 01:21
Latvijas basketbolistes un treneri nedēļas nogalē sacenšas Eiropas valstu nacionālajos čempionātos. "Royal Castors Braine" sameta 115 punktus uzvarā pār "Ladies Liege".

Ainara Zvirgzdiņa trenētais Brainas klubs “Castors Braine”(21-0, #1) mājas spēlē sagrāva Lježas “Panthers” (9-12, #6) ar rezultātu 115:59 (42:17, 18:6, 31:21, 24:25). “Bebriem” vajadzēja 35 minūtes, lai pietuvotos simts punktu atzīmei, taču atlikušajās piecās minūtēs komanda sameta vēl 16 punktus.

Anete Šteinberga 11:15 minūtēs guva piecus punktus (2p 2/3, 3p 0/1, 1p 1/1), izcīnīja divas bumbas zem groziem, trīs reizes kļūdījās, izprovocēja divas piezīmes un nopelnīja lietderības koeficientu 4.

“Chemcats Chemnitz” (5-16, #10) izbraukumā zaudēja “Pharmaserv Marburg” (8-13, #8) ar rezultātu 68:72 (12:17, 19:22, 21:16, 16:17). Vladimira Ivankoviča trenētā komanda zaudējusi izredzes kvalificēties izslēgšanas spēlēm.

Liene Priede 21:59 minūtēs guva sešus punktus (2p 3/10), izcīnīja trīs bumbas zem groziem, divas reizes kļūdījās, pārķēra vienu bumbu un saņēma trīs personiskās piezīmes. Hemnicas klubs sezonu noslēgs 14. martā, savā laukuma uzņemot Fraiburgas komandu (9-12, #7).

Izmantotie resursi:Basketfeminin.comDamen Basketball Bundesliga - Startseite