04.09.2016. 23:32
Šodien aizvadītas četras spēles hokeja Čempionu līgā, un bez uzvarām palika Zviedrijas augstākās līgas klubi „Farjestads” un „Lulea”, turklāt „Lulea” arī nonākusi ļoti reālu izkrišanas draudu priekšā.

I apakšgrupas mačā Somijas „SaiPa” uzņēma savas kaimiņvalsts klubu „Lulea”. Lai arī pirmajos divos periodos zviedru komanda izvirzījās vadībā 2:0 un šo vadību saglabāja līdz pat 52. minūtei, „SaiPa” paspēja atspēlēties. Abos vārtu guvumos piedalījās kanādietis Kērtiss Hamiltons, nopelnot 1+1 punktus.

Sekoja pēcspēles metieni, kuros uzvarēja „SaiPa”, gūstot trešo uzvaru trīs spēlēs un sperot platu soli pretim uzvarai grupā. Savukārt „Lulea” zaudējusi visās trīs spēlēs un tikai tagad ieguvusi pirmo punktu. 2015. gada Čempionu līgas čempionei pēdējā spēlē obligāti būs nepieciešami trīs punkti pret Berlīnes „Eisbaren”, taču arī tādā gadījumā „Lulea” var palikt aiz borta, jo „Eisbaren” vēl ir rezervē spēle pret „SaiPa”. „Lulea” izstāšanās būtu lielākā sensācija grupu turnīrā.

Zviedru hokejam nepatīkamo situāciju šovakar neuzlaboja arī „Farjestads”, savā laukumā zaudējot Prāgas „Sparta” ar 2:3. Neizšķirtu pamatlaikā „Farjestads” izdevās izraut tikai 42 sekundes pirms pamatlaika beigām, bet papildlaikā tika zaudēts jau pirmajā minūtē. Atšķirībā no „Lulea”, „Farjestads” par vietu izslēgšanas spēlēs var nesatraukties, turklāt, visticamāk, arī uzvarēs O grupā, ja vien pēdējā spēlē neizgāzīsies pret Polijas „Cracovia”.

Bet vakara pārliecinošākās uzvaras gods Volfsburgas „Grizzly”, kas ar 6:0 savā laukumā sasita čehu „Pardubice”. Ar trim punktiem (2+1) izcēlās vācietis Sebastians Furhners, viens no pagājušās sezonas DEL rezultatīvākajiem spēlētājiem. Volfsburgas komandai tā bija pirmā uzvara A grupā, kurā septiņus punktus trijos mačos jau savākusi Šveices „Frolunda”.