31.12.2013. 17:16

Jau mača 4. minūtē skaitlisko pārsvaru realizēja Andreass Junsons, bet 18. minūtē Niks Sērensens dubultoja Zviedrijas izlases pārsvaru. Otrās trešdaļas 5. minūtē vairākumā Aleksandrs Barabanovs rezultāta starpību samazināja, bet trešā perioda 12. minūtē Zemgus Girgensona komandas biedrs no Bufalo «Sabres» Mihails Grigorenko panāca izlīdzinājumu.

Tomēr nepilnas divarpus minūtes līdz finālsirēnai zviedriem izdevās izraut uzvaru, kad precīzs metiens padevās Jakobam de la Rosem.

Tikmēr A apakšgrupas mačā Čehijas jaunie hokejisti ar 4:1 pieveica Slovākijas vienaudžus

Šovakar tiks aizvadīti vēl divi turnīra pirmā posma pēdējās spēļu dienas mači - B apakšgrupas cīņā tiksies līderi ASV un Kanāda, bet A apakšgrupas spēlē Somija tiksies ar Šveici.

Beach tenis, volejbola laukums Jaunmārupe, Mazcenu aleja 6a, Mārupes n., LV-2166
Ginijatuļina Elvīra Ginijatuļina ElvīraMākslas vingrošana, Spēka Triscīņa, Fitness, Bodibildings, Pilates, Ārstnieciskā vingrošana